МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Готельна справа
Отримати консультацію менеджера

На спеціалізації “Готельна справа” ви отримаєте знання в галузі готельного господарства та готельного менеджменту. Ви знайдете роботу як експерт на всіх рівнях управління в готелях, спа або у сфері громадського харчування.

Випускники спеціалізації «Готельна справа» готові обіймати керівні посади у всьому спектрі послуг у готельній індустрії, зокрема в управлінні середніми та великими компаніями, а також у сфері розміщення, громадського харчування, технічних та інших готельних операцій. Вони також готові працювати в спа та оздоровчих закладах та інших туристичних підприємствах.

Правильний вибір для освіти

Спеціалізація “Готельна справа” готує випускників переважно:

  • як експертів до управлінської роботи для всіх рівнів управління у сфері розміщення, громадського харчування та санаторно-курортного обслуговування;
  • у сфері бізнесу в готельній індустрії, у сфері готельного менеджменту та гастрономії, як самозайнятої особи підприємці;
  • у сфері туризму.

Спеціалізація спрямована на отримання базових знань про управління готелем та іншими засобами розміщення. Ознайомлює студентів із засобами розміщення як організованою системою, що забезпечує гостям комплексні послуги (проживання, харчування, додаткові, оздоровчі та розважальні заходи тощо). Студент вивчає процес управління всіма робочими ділянками готелю.

Працевлаштування за фахом “Готельна справа”

Випускники також є затребуваними фахівцями для консультацій у сфері готельних послуг, виробництва їжі та напоїв, застосування соціального етикету в управлінській практиці або в проведенні соціальних заходів (управління подіями та громадським харчуванням). Крім того, всі випускники мають достатні знання для відкриття власної справи.

Ви знайдете роботу: 

  • менеджером готелю чи ресторану; 
  • як спеціаліст з управління окремими ділянками готелю чи готельних мереж;
  • у сфері маркетингу, продажів чи управління персоналом. 

Спеціалізація призначена для тих, хто бажає здобути:  мовні та комунікативні навички,  знання та навички, необхідні для бізнесу в готельній сфері.