МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Білий Орел – навчання в найкращих університетах Польщі

Працюємо з усіма університетами Польщі. 

Вступ з нами – це економія Ваших грошей, часу і нервів!) 

Наші ціни вміють приємно дивувати

Отримати консультацію
Замовити дзвінок

Чому варто навчатися в Польщі?

Чому варто навчатися в Польщі?

 • Це справді якісна, цікава освіта.
  А не гола теорія на застарілих підручниках.
 • Це європейське майбутнє.
  Польська освіта відкриває можливості будувати кар’єру у Європі.
 • Це робота  за омріяною спеціальністю.
  Сильна економіка Польщі створює попит на молодих спеціалістів у самих різноманітних галузях. 
 • Польща близька територіально, культурно та ментально до нас країна. 
 • Вивчення мови, процес вступу, навчання, працевлаштування під час та після навчання, легалізація перебування – є найпростішими для громадян України, в порівнянні з іншими країнами ЄС. 
фотографія хлопця який підняв руку

Чому варто вступати до Польщі з нами:

Чому варто вступати до Польщі з нами:

 • 1. Центр Білий Орел створено при польському товаристві, тому Ваші інтереси – у повній безпеці.
 • 2. Ми співпрацюємо з усіма університетами Польщі !  Обираємо найкращі профільні університети, як приватні, так і , в більшості, державні.
 • 3. Вникаємо у конкретно Вашу ситуацію. Підбираємо університет згідно Ваших побажань та можливостей. Серед пропозицій як державні, так і приватні заклади вищої освіти.
 • 4. Наші ціни – найприємніші на ринку. Вони включають в себе оплату за усі апостилі, присяжні та нотаріальні переклади.
 • 5. Кінцевий розрахунок відбувається після отримання свідоцтва про зарахування студента Тому ми завжди доводимо справу кінця).
фотографія хлопця який підняв руку

Популярні спеціальності та напрямки після 11 класу

Популярні спеціальності та напрямки після 11 класу

 • ІТ-технології 
 • Будівництво та архітектура 
 • Творчі 
 • Дизайн та веб-дизайн
 • Психологія
 • Логістика
 • Філологія 
 • Економіка та менеджмент
 • Маркетинг
 • Медицина 
 • Біотехнології 
 • Туризм та рекреація 
 • Агрономія 
 • Готельно-ресторанна справа
 • Журналістика 
 • Відновлювальна енергетика 
 • Екологія та захист навколишнього середовища
Заповнити заявку
фотографія хлопця який підняв руку Інформацію про конкретні університети Ви можете переглянути на сторінці Університети Польщі

Бажаєте уточнити інформацію про навчання? - Заповніть заявку і ми зв’яжемось з вами протягом 15 хвилин
фонове зображення
Детальний шлях вступу в університети Польщі
01Підбір майбутньої спеціальності
В разі потреби - готові Вам максимально допомогти
02Підбираємо університети
Враховуємо рейтинги та Ваші побажання
03Підписання договору, авансовий платіж
04Готуємо документи на вступ
05Проводимо вступну кампанію
06Отримання свідоцтва про зарахування студента
07Кінцевий розрахунок
08Бронювання гуртожитку та вироблення студентської візи
фонове зображення
Працевлаштування під час та після навчання в Польщі
82% польських студентів працюють Це дозволяє розпочати кар’єру ще будучи студентом та мати відповідь на те, що робити після навчання
Праця студентів не оподатковується До 26 років податки не стягуються ні зі студента, ні з роботодавця. Тому студенти без проблем знаходять можливості підробітку для оплати навчання та своїх видатків.
Ярмарки вакансій Для полегшення пошуку праці студентам регулярно проводяться зустрічі з потенційними роботодавцями. До речі, студентів деяких університетів настільки хочуть бачити, що університетам платять не малі кошти за можливості презентації роботодавця
Працевлаштування через спеціалізовані компанії Згідно законів ЄС, плата за послуги посередників оплачує роботодавець, і для працівника вони є абсолютно безкоштовними
Безкоштовна консультація

Фінансові справи

Фінансові справи

 • Вартість навчання в польських університетах на платній основі коливається від 800 до 12500 євро на рік, і залежить від багатьох факторів. Середньозважена вартість навчання – це приблизно 1500-2000 євро на рік. 
 • Навчання в Польщі англійською мовою є дорожчим, в середньому у 2рази від навчання польською мовою. Для вступу на таку форму потрібен міжнародний сертифікат на знання англійської мови на рівні В2 або С1. 
 • Вартість наших послуг зі вступу складає 390 євро. 
  ​Підбір спеціальності та навчального закладу, підготовку документів (включаючи апостилізацію, присяжні та нотаріальні переклади), подачу документів та весь процес комунікації з університетом, відбір свідоцтва про зарахування, підготовка пакета документів до вироблення візи. 
 • Додатковою послугою є бронювання гуртожитку
 • При вступі на спеціальності, які потребують творчого іспиту + 50 євро
 • За кожен додатковий університет + 50 євро
 • Медичні напрямки + 150 євро
Отримати консультацію
фотографія хлопця який підняв руку Вартість навчання по Карті Поляка, з Сертифікатом на знання польської мови, Картою Сталого Побуту є безкоштовним. Крім того, є можливість отримувати стипендію
Відгуки
Вікторія Страхалюк Вікторія Страхалюк
Олег Вецал Олег Вецал
Ірина Парвасюк Ірина Парвасюк
Наталка Курінна Наталка Курінна
Андріана Кука Андріана Кука
Юлія Вахула Юлія Вахула
Віта Якубовська Віта Якубовська
Ервін Роберт Ервін Роберт
Назар Пирч Назар Пирч
Інна Мімі Інна Мімі

Закінчила в Білому Орлі 2 рівні польської мови і дуже задоволена.Окрема вдячність нашому викладачеві ,пані Наталя Стадницька -це викладач від Бога і людина,яка закохана у свою справу.Вона не відпустить додому,поки не побачить ,що ви все зрозуміли :)Пояснює легко,доступно і зрозуміло .Дуже багато у вивченні мови залежить від викладача,наша викладачка зробила усе ,щоб ми закохались у польську мову.Дуже сподобалась організація ,якщо була відміна або заміна уроку ,то передзвонять ,попередять про усе.І звичайно доступна ціна за курс .Дуже рекомендую всім проходити вивчення польськї мови саме у Білому Орлі.

Ярослав Мельник Ярослав Мельник

У свої 37,я знову вирішив всістись за парту)Було трохи непособі,на початку. Бо ж доведеться навчатися пліч-о-пліч з молоденькими хлопцями і дівчатами. Але мій сумнів розвіявся вже після першого знайомства з неймовірною Лілією Яцик. Щира,цікава,вона завди занурююється в процес навчання повністю! Дуже...Ні! ДУЖЕ цікаво було всі ці три місяці!Чекав,як на свята,уроки у "Білому орлі!". І навіть форс-мажор з карантином,вони змогли подолати непомітно для нас,студентів!Мабуть,тому що у вас-чудовий директор:) Який не боїться сам брати відповідальність на себе і розмовляти з кожним студентом зокрема! А ще-довкола тільки польська,купа носіїв мови,всі вітають і спілкуються виключно польською!Чудове місце розташування)Самісінький центр.Затишні,світлі,яскраві аудиторії. Словом,найкращі враження,що я пережив за останні кілька років-пов'язані з Білим орлем)! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!

Тетяна Гаврюшенко Тетяна Гаврюшенко

Цього року після завершення школи, перед мною постав важливий вибір щодо подальшого здобуття освіти, тому я зразу звернулась до навчального центру «Білий орел».Отримавши там ґрунтовні знання польської мови, я без вагань вирішила, що хочу навчатись тільки у Польщі.

Ольга Петрашко Ольга Петрашко

Рекомендую денний табір для дітей! Я не очікувала такого захоплення від своєї доньки! Але п.Уляна і п.Оля просто чарівниці! Кожного дня нові незабутні емоції, пізнавальні заняття, цікаві розваги, день заповнений і насичений на всі 100%! Це не просто нудна польська кожного дня! Це фантастичні квести, йога, найрізноманітніші майстер-класи, морозиво

Тетяна Білущак Тетяна Білущак

Коли після кожного заняття повертаєшся додому не лише з новими знаннями, а ще з хорошим настроєм. Долаємо третю сходинку В1 разом з Галина Кошла. Цікава методика навчання, сучасний інтер'єр, тепла, домашня атмосфера, нові друзі, інтерактивні заняття "Білий Орел" дякуємо! Разом з Жанна Мина

Юрій Слесаренко Юрій Слесаренко

Висловлюю велику подяку Білому Орлу та Ірині Павелко у здійсненні мрії попасти у університет морської справи та стати в майбутньому справжнім морськім Вовком.

Софія Назаркевич Софія Назаркевич

Дуже дякую Білому Орлу за допомогу у вступі до польського ВУЗу.Насправді, це дуже важка робота з документами,ще й в такій кількості

Марьяна Горбаченко Марьяна Горбаченко

Неодноразово приходила на консультацію. Завжди допомагали з вирішенням складних ддя мене питань і що найголовніше перед співбесідою з консулем отримала декілька чудових порад, які суттєво повпливали на успішну здачу.

Тетяна Майстренко Тетяна Майстренко

Хочу висловити вдячність чудовим викладачам Білого Орла, а особливо сімейній парі Małgorzati i Tomaszu Banaszkiewicz, за особливий підхід до наймолодших учнів (5 рочків). Дякуємо за Вашу працю

Ірен Черевко Ірен Черевко

Навчалась в центрі "Білий Орел" Львів польської мови на рівнях А2 та В1. Тут дійсно можна чогось навчитись! Дуже вдячна своєму викладачу - п. Уляні Євчук за якісні заняття і толерантність по відношенню до слухачів. Рекомендую даний заклад всім зацікавленим!!!

Навчання в Польщі після 11 класу | Вступ в Польщу після 11 класу

Польська система вищої освіти стрімко розвивається. За кількістю людей, які навчаються у вищих навчальних закладах, Польща посідає четверте місце в Європі (після Великобританії, Німеччини та Франції). Загалом кількість студентів у понад 400 університетах становить майже 2 мільйони. Щороку до університету вступає майже півмільйона абітурієнтів. Польські університети пропонують понад 600 напрямків навчання, які є невід’ємною частиною Європейського простору вищої освіти. При чому, вартість навчання в Польщі навіть дешевша, ніж в Україні.

Польська система вищої освіти добре розвинена. Рівень освіти постійно контролюється і регулярно оцінюється. Основними установами, відповідальними за забезпечення якості вищої освіти, є: Польський комітет з акредитації, Загальна рада науки та вищої освіти та Конференція ректорів польських академічних шкіл. У Польщі пропонується понад 5000 навчальних програм, і кожна з них затверджена Польським комітетом з акредитації.

Навчання в Польщі після 11 класу: вступ в польські ВНЗ

Навчання в Польщі після 11 класу - розкрийте свій потенціал!

Наш глобальний ринок вимагає від кандидатів на роботу досвіду навчання за кордоном, а також розвитку особистості та нових навичок. Незважаючи на те, що навчання в Польщі після 11 класу вимагає багато часу та коштів, вигода є значною від таких інвестиції.

Вступ в Польщу після 11 класу: розкрийте свій потенціал!

Навчання в Польщі після 11 класу для українців - це чудовий крок до реалізації амбіцій.

Польща навчання після 11 класу має кілька переваг: 

 1. Ви можете вибирати серед найкращих університетів світу. З такою великою кількістю варіантів ви можете вибрати один із високо оцінених університетів Польщі, який відомий на весь світ. Все залежить від ваших навичок, амбіцій та фінансових можливостей. Крім університетів, варто звернути увагу на коледжі в Польщі після 11 класу.
 2. Ви удосконалите свої мовні та комунікативні навички. Передача, засвоєння та оцінка інформації з різних джерел є одним із ключів до успіху. Навчання в Польщі після 11 класу англійською мовою познайомить вас із усією англійською термінологією, яка використовується у Вашій галузі навчання. Освіта в Польщі після 11 класу відкриє перспективи для кар’єри у світових компаніях.
 3. Навчання в Польщі після 11 класу змушує вас бути більш незалежними та виробляє здатність протистояти та вирішувати нові виклики. Вам доведеться вчитися і пристосовуватися до нового середовища. Максимізуйте свої сильні сторони. З часом ви знайдете нових друзів і почнете будувати життя в Польщіі. Це чудовий досвід.
 4. Навчання в Польщі після 11 класу для українців допоможе виділитися на ринку праці. Доведено, що студенти, які закінчують навчання за кордоном, мають більші можливості та потенціал для заробітку на ринку праці. Кандидати з досвідом подорожей та знанням іноземних мов мають більше шансів на працевлаштування.

Польща навчання після 11 класу: переваги навчання за кордоном

Мова та освіта в Польщі після 11 класу

Навчання в Польщі після 11 класу, які проводяться польською мовою, можуть відвідувати ті іноземці, чиє знання польської мови на рівні, достатньому для вивчення предметів. Це підтверджує:

 • сертифікат про закінчення відповідного курсу (наприклад, однорічний підготовчий курс до навчання польською мовою у відповідних центрах);
 • свідоцтво про знання польської мови, видане Державною комісією з підтвердження знання польської мови як іноземної;
 • приймаючий університет.

Вивчення мови та освіта в Польщі після 11 класу

Іноземці також можуть бути допущені до навчання, що проводиться іноземними мовами (крім докторантури в медичних університетах у галузі клінічних дисциплін), якщо вони мають документ, що підтверджує знання іноземної мови (наприклад, атестат про закінчення середньої школи, в якому заняття проводились відповідною мовою).

Освіта в Польщі після 11 класу здобувається в державних та приватних університетах, тобто в університеті, політехнікумі, академії та коледжі. Як правило, заняття на денній формі навчання проводяться щодня, крім суботи та неділі. Однак при Заочне навчання проводиться у п’ятницю, суботу та неділю кілька разів протягом семестру. Термін "вечірнє навчання" відноситься до системи заочного навчання, в якій заняття проводяться з понеділка по п'ятницю з обіду до вечора. Заочне і вечірнє навчання платять навіть у державних університетах.

Навчальний рік починається 1 жовтня і закінчується приблизно в середині червня. Навчання поділено на семестри: зимові та літні. Один семестр триває приблизно 4-5 місяців. Під час так званої сесії вони повинні скласти іспити. Умовою продовження навчання є отримання позитивної оцінки з усіх предметів, які студент відвідував у даному семестрі. Після закінчення, всіх іспитів та здачі предметів, передбачених програмою навчання, подання дипломної роботи та здачі іспиту, університет надає студенту професійне звання бакалавр (інженер), магістр.

Навчання в Польщі після 11 класу, а також суміжні права та обов'язки абітурієнтів викладені в положеннях про навчання. Правила навчання кожного університету є одним з основних документів, які студент повинен прочитати. Регламент навчання доступний на веб-сайтах університетів. Ви також можете ознайомитися з ним, звернувшись безпосередньо до нашого центру “Білий Орел”.

Як поступити в Польщу після 11 класу та скільки триває навчання?

Навчання в Польщі після 11 класу відкриває багато можливостей, розширює кругозір та дозволяє глибше пізнати мову та культуру країни. На жаль, поступання в Польщу після 11 класу часто пов’язане із зайвими витратами. Вступити в Польщу після 11 класу з допомогою нашої компанії допоможе уникнути моральних та фінансових проблеми.

Як поступити в Польщу після 11 класу та скільки триває навчання?

У цій статті ми розкриємо особливості навчання в Польщі після 11 класу та можливості освітніх поїздок. Отож, якщо вас цікавить, де шукати підтримку під час поступання в Польщу після 11 класу, тоді Вам до нас!

Гарна вища освіта є незмінно важливою, якщо ми хочемо розпочати своє життя з кращого боку. Майбутні роботодавці цінують освіту, якщо вона здобувається за кордоном. Навчання в Польщі після 11 класу доводить, що ви готові не лише розширити свої знання, а й пізнати зовсім іншу культуру та вивчити нову мову. Поступання в Польщу після 11 класу є хорошою ідеєю. 

Вступити в Польщу після 11 класу просто. Навчання в Польщі після 11 класу для українців відбувається польською та англійською мовами. Освіта в Польщі після 11 класу дає можливість отримати знання в таких галузях, як медицина, право, бізнес, ІТ, мистецтво, медіа та інженерія. Польща навчання після 11 класу, незалежно від ваших інтересів чи планів на майбутнє, має багату навчальну базу, крім університетів та академій, можна обрати коледжі Польщі після 11 класу або технікуми в Польщі після 11 класу.

Безсумнівно, навчання в Польщі після 11 класу для українців є найбільш популярним. Освіта в Польщі після 11 класу є цікавою за рахунок низьких цін на навчання, а також унікальній культурі.

Якщо вас цікавить вступити в Польщу після 11 класу, пора ознайомитися з нашою пропозицією. Якщо у вас є запитання або ви хочете подати заявку на навчання в Польщі після 11 класу, просто зв’яжіться з нами!

Навчання в Польщі після 11 класу базується на Болонській системі, це означає, що воно поділяється на три ступені - бакалавр (1-й цикл), магістратура (2-й цикл) та докторантура (3-й цикл). 

Навчання в Польщі після 11 класу на бакалавраті становить три роки, за винятком технічних спеціальностей, що викладаються в політехнічних університетах, і закінчується отриманням звання інженера. 

Освіта в Польщі після 11 класу на магістратурі зазвичай триває два роки. Деякі галузі навчання викладаються у формі рівномірних магістерських досліджень тривалістю п’ять-шість років без ступеня бакалавра та магістра. Це стосується кількох галузей дослідження, наприклад, права та медицини.

Навчання в Польщі після 11 класу для українців на третьому циклі, тобто докторантурі, триває кілька років і полягає у значних поглиблених дослідженнях у вузькій галузі. Навчання третього циклу, тобто докторантура, дозволяє отримати передові знання у певній галузі чи дисципліні. Студент може отримати звання доктора після захисту докторської дисертації. Обов’язковою умовою для навчання на докторантурі є ступінь магістра, здобутий в Польщі чи за кордоном.

У Польщі також доступна аспірантура, на яку може записатись кожен, хто має диплом першого або другого ступеня. Тривалість аспірантури залежить від обраного університету чи галузі навчання, як правило, це півтора року. Після закінчення навчання студент отримує сертифікат аспірантури (не диплом), але не отримує жодного професійного чи академічного звання.

Іноземці можуть навчатися на всіх вищезазначених видах навчання, за умови, що вони відповідають вимогам до вступу та пройшли навчання на попередніх циклах.

Навчання за кордоном: які переваги навчання в Польщі після 11 класу для українців

Поступання в Польщу після 11 класу дозволяє зберегти повну мобільність. Студенти можуть продовжувати без проблем навчання в інших країнах Європейського Союзу. Польща навчання після 11 класу бере активну участь в програмах обміну студентами. Найпопулярнішою є програма ERASMUS. В рамках самої програми, яка діє тут понад 20 років, приблизно 43 000 іноземних студентів приїхали навчатися до Польщі, тоді як близько 100 000 студентів з Польщі закінчили частину навчання в іншій країні Європейського Союзу.

Навчання за кордоном: які переваги навчання в Польщі після 11 класу для українців

Освіта в Польщі після 11 класу відповідає високим європейським стандартам. Вони можуть вивчати медицину, біотехнології та техніку, а також мистецтво та економіку. Диплом, отриманий після закінчення університету, визнаний не лише в Європі, але і в усьому світі.