МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Білий Орел – навчайся в Польщі після 9 класу!

Безкоштовне навчання в Польщі після 9 класу в ліцеях та технікумах

Відкрий для себе Європу через безкоштовну освіту

Отримати консультацію
Замовити дзвінок
 • Навчайся в Польщі після 9 класу безкоштовно!
 • На вибір є державні та приватні освітні заклади
 • Великий вибір сучасних затребуваних спеціальностей
 • Продовжуй навчання в університеті з рівнем С1 безкоштовно!
 • Проходь оплачувану практику по спеціальності
 • Навчання в технікумах та ліцеях
 • Працюй в майбутньому по своїй спеціальності
фотографія хлопця який підняв руку

Наша пропозиція
Лодзь

Наша пропозиція
Лодзь

Третє за кількістю населення місто в Польщі в самому центрі країни 

фотографія хлопця який підняв руку
Маєте запитання? Виберіть що Вас цікавить:
фонове зображення

Наші переваги

Наші переваги

 • Наш центр створений при польському товаристві, тому Ваші інтереси - у повній безпеці 
 • Ми пропонуємо навчання у містах, а не в смт 
 • Наші ціни економлять Ваші гроші - сама демократична ціна на ринку 
 • Розрахунок лише після отримання свідоцтва про зарахування 
 • Опікуни на території Польщі подбають про інтереси Вашої дитини та будуть на постійному зв’язку
фотографія хлопця який підняв руку
фонове зображення
Головне про навчання в Польщі після 9 класу
Навчайся в університетах безкоштовно Після 18 років, якщо здав мову на рівень С1
Є можливість обрати технікум, ліцей або професійну школу (остання – не популярний напрямок, тому її розглядати не будемо)
Навчання в ліцеї – 4 роки, в технікумі – 5 Це тому, що в технікумі додатково здобувають професію.
В кінці навчання учні здають «матуру» - аналог ЗНО Матура – обов’язкова умова для вступу в університет.
Проживання та харчування учнів частково спонсорується місцевим самоврядуванням Тому навчання в Польщі після 9 класу є не тільки безкоштовним, але і частково покриваються видатки на побут учня.
Навчайся в університеті безкоштовно! Для тих, кому виповнилося 18 років.
Праця студентів до 26 років в Польщі не оподатковується 82% польських студентів – легально працює, що дозволяє їм самостійно оплачувати свій побут та навчання.
Процес навчання – сучасний та цікавий Тому учні з України, як правило, показують у навчанні прекрасні результати.
РОЗМОВА З МЕНЕДЖЕРОМ
фонове зображення
Як виглядає процес вступу з Білим Орлом?
01Проводимо консультацію
02Підбираємо спеціальність
03Підбираємо заклад
04Навчаємо польської мови
05Готуємо документи на вступ
06Подаємо документи
07Вирішуємо питання опікуна в Польщі
08Отримуємо рішення про зарахування
09Готуємо пакет документів на студентську візу
10Організовуємо виїзд на навчання
фонове зображення
Вартість наших послуг
50+ у.о. Вирішення питання опікунства (у разі потреби)
390 у.о. Підбір спеціальності та закладу, підготовка, подача та отримання документів, підготовка пакету на візу, організація виїзду на навчання
50 у.о. Бронювання гуртожитка
У.о. – умовна одиниця – 1 євро по комерційному курсу продажу Приватбанка в день здійснення транзакції
ЗВ’ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ
Відгуки
Вікторія Страхалюк Вікторія Страхалюк
Олег Вецал Олег Вецал
Ірина Парвасюк Ірина Парвасюк
Наталка Курінна Наталка Курінна
Андріана Кука Андріана Кука
Юлія Вахула Юлія Вахула
Віта Якубовська Віта Якубовська
Ервін Роберт Ервін Роберт
Назар Пирч Назар Пирч
Інна Мімі Інна Мімі

Закінчила в Білому Орлі 2 рівні польської мови і дуже задоволена.Окрема вдячність нашому викладачеві ,пані Наталя Стадницька -це викладач від Бога і людина,яка закохана у свою справу.Вона не відпустить додому,поки не побачить ,що ви все зрозуміли :)Пояснює легко,доступно і зрозуміло .Дуже багато у вивченні мови залежить від викладача,наша викладачка зробила усе ,щоб ми закохались у польську мову.Дуже сподобалась організація ,якщо була відміна або заміна уроку ,то передзвонять ,попередять про усе.І звичайно доступна ціна за курс .Дуже рекомендую всім проходити вивчення польськї мови саме у Білому Орлі.

Ярослав Мельник Ярослав Мельник

У свої 37,я знову вирішив всістись за парту)Було трохи непособі,на початку. Бо ж доведеться навчатися пліч-о-пліч з молоденькими хлопцями і дівчатами. Але мій сумнів розвіявся вже після першого знайомства з неймовірною Лілією Яцик. Щира,цікава,вона завди занурююється в процес навчання повністю! Дуже...Ні! ДУЖЕ цікаво було всі ці три місяці!Чекав,як на свята,уроки у "Білому орлі!". І навіть форс-мажор з карантином,вони змогли подолати непомітно для нас,студентів!Мабуть,тому що у вас-чудовий директор:) Який не боїться сам брати відповідальність на себе і розмовляти з кожним студентом зокрема! А ще-довкола тільки польська,купа носіїв мови,всі вітають і спілкуються виключно польською!Чудове місце розташування)Самісінький центр.Затишні,світлі,яскраві аудиторії. Словом,найкращі враження,що я пережив за останні кілька років-пов'язані з Білим орлем)! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!

Тетяна Гаврюшенко Тетяна Гаврюшенко

Цього року після завершення школи, перед мною постав важливий вибір щодо подальшого здобуття освіти, тому я зразу звернулась до навчального центру «Білий орел».Отримавши там ґрунтовні знання польської мови, я без вагань вирішила, що хочу навчатись тільки у Польщі.

Ольга Петрашко Ольга Петрашко

Рекомендую денний табір для дітей! Я не очікувала такого захоплення від своєї доньки! Але п.Уляна і п.Оля просто чарівниці! Кожного дня нові незабутні емоції, пізнавальні заняття, цікаві розваги, день заповнений і насичений на всі 100%! Це не просто нудна польська кожного дня! Це фантастичні квести, йога, найрізноманітніші майстер-класи, морозиво

Тетяна Білущак Тетяна Білущак

Коли після кожного заняття повертаєшся додому не лише з новими знаннями, а ще з хорошим настроєм. Долаємо третю сходинку В1 разом з Галина Кошла. Цікава методика навчання, сучасний інтер'єр, тепла, домашня атмосфера, нові друзі, інтерактивні заняття "Білий Орел" дякуємо! Разом з Жанна Мина

Юрій Слесаренко Юрій Слесаренко

Висловлюю велику подяку Білому Орлу та Ірині Павелко у здійсненні мрії попасти у університет морської справи та стати в майбутньому справжнім морськім Вовком.

Софія Назаркевич Софія Назаркевич

Дуже дякую Білому Орлу за допомогу у вступі до польського ВУЗу.Насправді, це дуже важка робота з документами,ще й в такій кількості

Марьяна Горбаченко Марьяна Горбаченко

Неодноразово приходила на консультацію. Завжди допомагали з вирішенням складних ддя мене питань і що найголовніше перед співбесідою з консулем отримала декілька чудових порад, які суттєво повпливали на успішну здачу.

Тетяна Майстренко Тетяна Майстренко

Хочу висловити вдячність чудовим викладачам Білого Орла, а особливо сімейній парі Małgorzati i Tomaszu Banaszkiewicz, за особливий підхід до наймолодших учнів (5 рочків). Дякуємо за Вашу працю

Ірен Черевко Ірен Черевко

Навчалась в центрі "Білий Орел" Львів польської мови на рівнях А2 та В1. Тут дійсно можна чогось навчитись! Дуже вдячна своєму викладачу - п. Уляні Євчук за якісні заняття і толерантність по відношенню до слухачів. Рекомендую даний заклад всім зацікавленим!!!

Навчання в Польщі після 9 класу | Вища освіта в Польщі

Сучасна система освіти змушує учнів та їх батьків зацікавитись, що собою являє вища освіта в Польщі.

Особливості навчання в Польщі для українців

Інформація про навчання в Польщі після 9 класу для українців

Вища освіта в Польщі забезпечується понад 430 закладами (133 державні школи, решта - приватні установи), в яких навчається понад 1500000 студентів. Якість навчання на виисоті, адже польські університети піклуються про якість свого викладання.

Навчання в Польщі після 9 класу відбувається в менших групах студентів на курсах. На відміну від української системи, в Польських вузах студент відвідує набагато менше лекцій і набагато більше годин приділяється практиці, де студент активно бере участь, пише семінарські роботи та працює над окремими проектами.

Інформація про навчання в Польщі після 9 класу для українців

Навчальний процес включає також стажування, яке здійснюється безпосередньо університетом. Крім того, вищі навчальні заклади організовують багато позакласних заходів. Сюди входять Дні студентів, під час яких студенти можуть насолоджуватися концертами, мистецькими виставами та іншими культурними заходами. В Польщі для українців у державних університетах здобуття вищої осіти після 9 класу польською мовою безкоштовне. Освіта в Польщі англійською мовою коштує 2000 - 6000 €. Навчання в Польщі ціна в приватних школах варіюється залежно від обраної галузі.

Критерії прийому на навчання в Польщі після 9 класу

Щоб поступити в Польщу, потрібно пред’явити результати попередньої освіти (випускні іспити) та надіслати заяву з усіма реквізитами та документами (вимагається переклад на польську мову).Для вступу після 9 класу потрібно:

 • заповнити заяву;
 • підтвердження освіти (копія атестата про закінчення школи);
 • копія свідоцтва або паспорта;
 • деякі університети також вимагають супровідний лист та інші документи;
 • необхідні знання польської / англійської (сертифікати, не старші 2 років);
 • участі у вступному іспиті чи співбесіді.

Схожий набір документів знадобиться, щоб поступити в Польщу після 11 класу.

Критерії прийому на навчання в Польщі після 9 класу

Здобуття освіти в Польщі  має багато переваг для українців. Ось кілька аргументів:

 1. Ви не платите за навчання. У Польщі ще не запроваджено плату за навчання в університетах. Якщо ви вирішите продовжити навчання в Польщі після 9 класу, ви також не будете платити за навчання. Кожен заявник зобов'язаний сплачувати лише внесок за подання заяви.
 2. У більшості великих університетах ви можете вивчати деякі напрямки англійською мовою. Однак за таке навчання необхідно платити. Навчання в Польщі ціна варіюється - приблизно 2000-6500 євро.
 3. Навчання проводиться в невеликих групах студентів. Студенти поділяються на групи від 15 до 20 чоловік. Кожна група має дещо інший графік, але предмети, звичайно, однакові. Завдяки цим меншим групам професори по-різному підходять до студентів. Вони готові дискутувати зі студентами та певною мірою адаптувати зміст уроків до їхніх інтересів.
 4. Вища освіта в Польщі - більше практики і менше теорії.

Навчання в українських університетах здебільшого стосується лекцій, де студент лише пасивно отримує інформацію, польська система в цьому відношенні інша. Отримання польської вищої освіти полягає в активній участі на практичних заняттях, наприклад, у формі дискусій, презентацій, проектів та написання семінарських робіт. Завдяки цьому студент "змушений" вчитися впродовж семестру, а протягом іспиту він не зазнає такого тиску і не має проблем із складанням іспиту з відмінними результатами. Навчання в Польщі після 9 класу - шлях до працевлаштування. У більшості галузей дослідження також включає роботу. Ці стажування організовуються безпосередньо університетами, а студенти беруть участь у дослідженні. Зазвичай вони проходять у п’ятому семестрі. Отриманий таким чином досвід суттєво допоможе у працевлаштуванні після здобуття освіти. Кожен університет має студентську раду, яка планує велику кількість позакласних заходів. Більшість із них - це різні вечірки до початку навчального року, Хелловін, передріздвяні вечірки, карнавальні вечірки тощо. Гірськолижні поїздки та концерти не є винятком. Це чудова можливість зустріти студентів того ж університету в неформальній обстановці.

Це огляд лише кількох переваг, які має навчання в Польщі після 9 класу. Ви також можете обрати один із європейських університетів для вашого перебування на обміні по програмі Еразмус.

Вища освіта в Польщі | Навчайтесь за кордоном

“Білий Орел” пропонує низку програм, які допоможуть вам підготуватися до вступу. Також у нас можна пройти курси польської онлайн. Вибравши одну з наших мовних подорожей, ви забезпечите належний рівень знань мови для навчання в іноземному університеті, а також гарно зарекомендуєте себе в в іншій країні. Ми забезпечимо вам належну підготовку перед вступом в Польщу. Ми допоможе вам вибрати правильний шлях до навчання в Польщі після 9 класу, заповнити заяву і організувати вступ.

Вища освіта в Польщі: навчайтесь за кордоном

Які вимоги до вступу в Польщу? Багато студентів, які хочуть поїхати на саме в Польщу навчання, задаються питанням, з чого почати. Який університет вибрати, щоб поступити в Польщу? Які вимоги ставляться пред абутурієнтом? Як правильно підготуватися до вступу? Які курси польської мови вибрати? Інформація нижче допоможе вам знайти відповіді на всі ці за питання.. 

Навчання в Польщі після 9 класу для українців розділене на два семестри: зимовий та літній. Заняття в зимовому семестрі починаються на початку жовтня і тривають до кінця січня. Заняття в літньому семестрі починаються з середини лютого і тривають до кінця червня. Заочне навчання пропонується у формі вечірнього або навчання вихідного дня.

Навчання в Польщі для українців | Ціни

Чи існує безкоштовне навчання в Польщі для українців? Яка реальна вартість отримання вищої освіти в Польщі залежить від таких факторів, як вибір університету (приватний чи державний), вибір спеціальності та спеціалізації, вибір мови (польської чи англійської) та вибору форми навчання (повний час, заочний або онлайн). Середня вартість навчання становить близько 1000-1500 євро. Водночас, варто зазначити, що освіта у державних університетах часто коштує набагато дорожче, ніж у приватних.

Вища освіта в Польщі для іноземців є безкоштовною, якщо:

 • є громадянами держави-члена Європейського Союзу, Швейцарії або держави-члена Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ);
 • особи, яким надано посвідку на постійне проживання або довгостроково проживають в Європейському Союзі;
 • мають карту поляка або є особами, яким було видано рішення про підтвердження свого польського походження;
 • є нащадками громадян Республіки Польща, які проживають на території Республіки Польща;
 • це особи, які мають статус біженця, наданий в Республіці Польща, або користуються тимчасовим захистом на території Республіки Польща;
 • наявність сертифікату, що підтверджує знання польської мови як іноземної принаймні на рівні володіння мовою С1.

Навчання в Польщі ціна: скільки коштує навчання в Польщі

Який процес подання заявок на вступ у польські вузи?

Щоб подати заявку на вступ в певний польський вуз, спочатку потрібно надати свідоцтво про закінчення середньої школи з оцінками. Крім того, майже кожен університет Польщі вимагає апостильних документів - це штамп, який надає юридичний статус будь-якому офіційному документу. Документи повинні бути перекладені на польську мову. Більш детальну інформацію Вам нададуть наші менеджери, звертайтесь вже зараз. “Білий Орел” із задоволенням допоможе вам вибрати університети та курси, подбає про всі формальності та переклад документів, а також допоможе з реєстрацією та забезпечить підтримку протягом усього часу навчання.

Вища освіта та магістратура в Польщі

Сучасна польська вища освіта використовує стандартні три ступені: бакалавр, магістр та доктор. Магістратура в Польщі університетського типу є більш теоретичною, і випускники отримують "диплом про закінчення єдиного основного напрямку навчання". Ступінь магістра присуджується як магістр мистецтв (MA), магістр наук (MSc) або магістр. Існує також кілька рівноцінних ступенів магістра, включаючи магістра мистецтв, майстра-інженера, майстра-інженера-архітектора. 

Магістратура в Польщі пропонується англійською мовою. Програми доступні в широкому діапазоні академічних дисциплін, включаючи аграрну науку, мистецтво, техніку, бізнес, мови, природничі та соціальні науки. Найпопулярніші галузі - машинобудування (майже 70 програм) та бізнес (майже 50 програм). Магістратура також може бути доступна німецькою мовою.

Вища освіта в Польщі: магістратура в Польщі

Магістратура вважається найкращою в Ягеллонському університеті та Варшавському Університеті, які входять до числа 400 найкращих університетів світу за версією Times Higher Education World University Ranking. Польща має приблизно 500 університетів та інших вищих навчальних закладів. Близько третини вищих навчальних закладів є державними, а решта - приватними. Польща приймає іноземних студентів, і кількість іноземних студентів значно зросла за останні роки. Більшість українських студентів вибирають спеціальності економіка, бізнес, медицина та технології.

Вищі навчальні заклади в Польщі, як правило, спеціалізуються і поділяються на широкий спектр категорій, включаючи: університети, технічні університети, сільськогосподарські академії, економічні академії тощо. Магістратура в Польщі на денній формі навчання зазвичай триває від 1,5 до 2 років, однак для здобуття ступеню магістра може знадобитися 2,5 роки навчання. На додаток до курсів, студенти з більшості дисциплін повинні виконати дипломну роботу або захистити її, перш ніж отримати ступінь магістра.