МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Як влаштуватись на роботу
Новини Отримати консультацію менеджера

Як влаштуватись на роботу

Як влаштуватись в Польщі на роботу? Це країна Європейського Союзу, яка розвивається надзвичайно стрімкими темпами. Польські компанії із великим задоволенням беруть на роботу українців, оскільки сам внутрішній ринок праці Польщі не може задовольнити такого шаленого попиту. Для наших співвітчизників робота за кордоном залишається актуальною та привабливою і на даний час, так як заробітні плати є вищими.

Отже, давайте розглянемо найпопулярніші методи пошуку роботи у Польщі.

Варто розпочати пошуки роботи зі звернення до знайомих, можливо у фірмах, в котрих вони працюють власне шукають працівника з такими здібностями та компетенціями, якими Ви володієте. Також багато фірм підтримують систему заохочень і працівник, який привів у фірму нового працівника, за умови,  якщо він відповідатиме вимогам та його приймуть у штат, отримає грошову винагороду.

Наступним способом пошуку праці є такі популярні інтернет ресурси, як: www.pracuj.pl, www.praca.pl, www.olx.pl, www.lento.pl, www.jobs.pl, www.gumtree.pl, www.biurokarier.pl. 

Окрім пропозицій по роботі, деякі з цих сайтів доповнені розділами навчального характеру по темі кар’єри та працевлаштування, для студентів, котрі приїхали на навчання в Польщі після 11 класу – можливість пройти стажування, є доступна підписка на автоматичну розсилку вакансій.

Завжди варто пам’ятати про існування соціальних мереж: Facebook, Youtube, Instagram, Viber – за допомогою тематичних груп про роботу, акаунтів також можна підшукати для себе вакансію. А ще великим плюсом буде те, що Ви завжди зможете поспілкуватись з користувачами, послухати їх досвід та рекомендації, тим самим отримати для себе корисну інформацію.

Targi Pracy (ярмарки роботи) – загальнонаціональна виставка вакансій, є одним з найбільших заходів такого роду в країні. Проводяться у всіх великих польських містах кілька разів на рік, з ініціативи міської або воєводської влади, а також навчальних закладів. Як правило, захід є безкоштовним, носить святковий характер. У невимушеній атмосфері представники найбільших підприємств регіону запрошують потенційних працівників долучитись до них на роботу. Це є чудовий шанс людині знайти будь-яку роботу від фізичної до висококваліфікованої. 

Також добрим способом пошуку праці є надсилання свого CV в різні фірми, в яких Ви бажаєте працювати, або ж фізично їх розносити на підприємства на рецепцію для подальшої передачі їх в HR відділ. Не забудьте попередньо скласти собі список фірм, в котрих мріяли би працювати. Студентам, які забажали вступити в Польщу після 11 класу на навчання (https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/), радимо працювати над створенням свого CV практично на старті своєї освіти, створюючи свій позитивний кар'єрний імідж, так як більшість студентів починають підпрацьовувати вже після першого курсу.

Зареєструвавшись на платформі Linkedin і створивши солідний власний профіль, Ви збільшуєте шанси не тільки на власний пошук роботи, а Вас також може знайти сам роботодавець та запросити на співбесіду.

Не тільки за допомогою віртуального світу Ви можете знайти роботу. Часом це відбувається шляхом оголошень у звичайних газетах, деякі фірми і надалі користуються такими старомодними способами, виставляючи свої оголошення в газетах.

Хто шукає, той завжди знаходить! Успіхів Вам!