МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Ягеллонський Університет
Краків Отримати консультацію менеджера

Ягеллонський Університет у Кракові | Вступ та навчальні пропозиції

Ягеллонський Університет знаходиться в місті Краків в Польщі. Вищий державний навчальний заклад заснував у 1364 році Казимир Великий. Ягеллонський Університет вважається найстарішим університетом Європи. ВНЗ славиться своїми видатними випускниками: Папою Римським Іоанном Павлом ІІ, королем Яном ІІІ, математиком Миколою Коперником, письменниками Станіславом Лемом і Василем Стефаником, нобелівською лауреаткою Віславою Шимборською, Кшиштофом Зануссі та президентом Анджеєм Дудою.

Хочете на навчання в Польщу? Читайте більше тут: https://polcentrum.com/navchannia/https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Особливості навчання в Ягеллонському Університеті в Польщі: факультети, спеціальності та ціни

Вже в XV столітті Ягеллонський Університет відігравав неабияку роль на міжнародній арені - 44% студентів були іноземцями. Сьогодні університет має 15 факультетів, на яких відбувається навчання за 137 спеціальностями. Можна отримати бакалавра і магістра. Магістратура передбачає навчання 2 роки. Потім можна продовжити навчання для здобуття ступеня доктора. Популярні напрямки: лікарська справа, стоматологія, юридичний факультет, східні філології, європейські філології та інші. Вартість на навчання залежить від спеціальності та мови, якою відбувається навчання. Мова навчання - польська або англійська. Ціни - від 1000 € - до 9500 €. Тут навчається понад 52 тисячі студентів з усього світу.

Рейтинги Ягеллонського Університету та міжнародна співпраця

Університет має угоди з університетами в 32 країнах світу, тому активно бере участь в програмі обміну студентів Erasmus+. ВНЗ постійно займає найвищі позиції у рейтингу Perspektywy. Це єдиний вуз у Європі, який потрапив до рейтингу Reuters Top 100, де здобув 90 місце. Виш кожного року видає найбільше наукових праць в Європі. Ягеллонський Університет славиться своєю бібліотекою, в якій зібрані унікальні матеріали, є колекція середньовічних рукописів.