МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Вища Школа Здоров'я у Гданську
Гданськ Отримати консультацію менеджера

Вища Школа Здоров'я у Гданську

Вища Школа Здоров'я у Гданську - приватний ВНЗ, який працює з 1999 року. Протягом багатьох років університет здобув репутацію та популярність, пов’язані з високими стандартами викладання. У стінах Вищої Школи Здоров'я у Гданську готуються висококваліфіковані кадри, які будуть відповідати потребам ринку праці як у Польщі, так і в Європі.

Університет орієнтований на високий рівень освіти, проводить низку наукових досліджень, підтримує студентів та співробітників у розвитку.

Хочете на навчання в Польщу? Читайте більше тут: https://polcentrum.com/navchannia/https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

 

Якість освіти у Вищій Школі Здоров'я у Гданську

В університеті працює добре підготовлений, кваліфікований викладацький склад. Тут працюють академічні викладачі, так і спеціалісти - практики, які діляться своїм досвідом, кваліфікацією та навичками зі студентами. В університеті зроблений акцент на практичних заняттях.

Висока якість освіти, великий досвід, викладацький склад, що складається з видатної команди лікарів, спеціалістів, експертів, консультантів у галузі наук про здоров’я, а також власних, професійно обладнаних лабораторій, роблять Школу Здоров'я дуже важливим центром навчання фізіотерапевтів, дієтологів та косметологів.

Університет дає можливість студентам пройти навчання у відомих медичних закладах, престижних дієтичних, косметологічних та фізіотерапевтичних кабінетах. Сучасні умови для практичного вивчення модулів та можливість стажування за межами Польщі, допомагають студентам реалізовувати себе на найвищому рівні.

Навчання ведеться польською та англійською мовами. Студенти вчаться співпрацювати в міжнародному середовищі та встановлювати контакти зі студентами з інших країн. Диплом англійською мовою - це можливість отримати престижну посаду в Польщі та у світі.

Вища Школа Здоров'я у Гданську пропонує для вивчення такі дисципліни:

  • дієтологію, 
  • естетичну косметологію 
  • охорону здоров’я, 
  • ортопедію, 
  • медичне право 
  • фізіотерапію
  • трихологію 
  • геріатричну допомогу.

Вартість навчання у ВНЗ - від 1200 євро.