МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Вища школа туризму та екології, Суха Бескидська
Новини Отримати консультацію менеджера

Серед усіх напрямків комерційної діяльності туризм залишався і залишатиметься домінуючим напрямом у багатьох країнах світу. Не дивно, що на факультет туризму та екології намагаються потрапити абітурієнти з різних країн світу. Після закінчення навчання в університеті практично всі випускники вже мають кілька пропозицій для роботи в найрізноманітніших компаніях Європи. Читайте також про вивчення польської: Курси польської мови онлайн.

Секрет популярності ВНЗ

Університет туризму та екології протягом багатьох років тримає гілку пальми першості за якістю навчання у всій Європі. Завдяки таким високим стандартам добре підібраний викладацький склад забезпечує студентів усіма необхідними знаннями. Фахівці випускники можуть самостійно обирати напрямок своєї майбутньої роботи, щоб вона приносила їм не лише матеріальні блага, а й задоволення. Основними факторами популярності варто виділити:

  • Регулярне проходження акредитації всіх навчальних програм.
  • Стандарти навчання відповідають європейським міркам.
  • Численні міжнародні нагороди за якість викладання.
  • Можливість вступити на платне та безкоштовне навчання.
  • Максимально комфортні умови для навчання та проживання.

Останній фактор відіграє важливе значення для майбутніх студентів з України та інших країн. Адже їм упродовж п'яти років доведеться жити в іншій країні. Сучасні гуртожитки забезпечують комфортні умови проживання кожного студента, який вирішив обрати сучасну та популярну спеціалізацію. Навчання у Польщі для українців: https://polcentrum.com/navchannia/.

Інфраструктура університету

Головний корпус ВНЗ розташований у старовинному, повністю відреставрованому середньовічному замку Малий Вавель. Вже один цей факт змушує багатьох студентів відчувати гордість за те, що він навчається у Сухому Бескидську. За зовнішньою історично достовірною зовнішністю ховаються сучасні аудиторії з усіма необхідними цифровими технологіями:

  • численні комп'ютерні лабораторії, відкриті студентам;
  • популярний у ВНЗ студентський клуб «U Stańczyka»;
  • окремі приміщення під бібліотеку та читальний зал;
  • центр студентської практики та бюро з пошуку роботи;
  • грамотно обладнані зони відпочинку.

Невимушена атмосфера під час навчання досягається гармонійним поєднанням освітньої програми, різноманітності дозвілля та можливості самостійно провести свої вихідні дні. Вища школа туризму та екології подбала про те, щоб студенти могли підтримувати чудову фізичну форму на власній спортивній базі.