МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Вища Школа Прикладної Інформатики та Управління WIT
Варшава Отримати консультацію менеджера

Вища Школа Прикладної Інформатики та Управління | WIT авторитетний університет Польщі

Вища Школа Прикладної Інформатики та Управління у Варшаві (WIT) - це авторитетний приватний університет, який розпочав свою діяльність у 1996 році. Засновником ВНЗ був президент Польської академії наук.

Навчання у Вищій Школі Прикладної Інформатики та Управління: хороша інвестиція у своє майбутнє 

Вища Школа Прикладної Інформатики та Управління входить до числа найкращих польських університетів у галузі комп’ютерних наук. Випускники академії завжди знаходять роботу по спеціальності. 

В рамках програми Євросоюзу «Сократ-Еразм» університет здійснює обмін студентами з університетами Данії, Німеччини, Італії, Іспанії та Португалії. Для обміну досвідом в ІТ-галузі школа також організовує наукові конференції.

Згідно з рейтингом "Perspektywy" та "Rzeczpospolita", Вища Школа Прикладної Інформатики та Управління входить до двадцятки найкращих приватних університетів Польщі.

Діяльність Університету інформаційних технологій здійснюється під наглядом Польської академії наук, що гарантує найвищу якість освіти. Заняття в університеті проводять видатні науково-педагогічні працівники, які походять з відомих інститутів Польської академії наук.

Університет є членом KRASP (Конференції ректорів академічних шкіл у Польщі) як один з дев'яти приватних ВНЗ.

Університет також є лауреатом престижного сертифіката "Університет лідерів". Протягом декількох останніх років заклад отримував найвищу оцінку в Національній програмі сертифікації університетів, що підкреслює його репутацію та найвищу якість навчання у Варшаві.

Факультети та спеціальності у Вищій Школі Прикладної Інформатики та Управління

Вища Школа Прикладної Інформатики та Управління здійснює навчання в таких галузях: 

  • графіка;
  • адміністрування;
  • методи управління ІТ;
  • ІТ;
  • менеджмент.

Можна здобувати ступінь аспіранта.

Крім того, кожен студент під час навчання може отримати міжнародні сертифікати.

Вартість навчання у WIT - 1000 - 2000 євро.