МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Вроцлавський університет
Вроцлав Отримати консультацію менеджера

Вроцлавський університет | Навчання в Європі

Вроцлавський університет - державний ВНЗ Польщі, один із найстаріших університетів Центральної Європи. На сьогоднішній день це один з найбільших та найкращих університетів Польщі. ВНЗ був створений у 1702 році, коли його фінансував австрійський імператор Леопольд I. Пізніше він перетворився з релігійного навчального закладу в державне дослідницьке об'єднання, яке дало 9 лауреатів Нобелівської премії перед Другою світовою війною.

Тут навчається приблизно 28 000 студентів на десяти факультетах. Навчальна пропозиція складається з понад 250 спеціальностей на 10 факультетах, крім того 30 програм англійською мовою. Університет надає освіту в таких галузях: природничій, гуманітарній, філологічній, юридичній, соціальній, математичній та технічній. Факультети пропонують широкий спектр курсів, які викладаються польською та англійською мовами у понад 40 областях. Студенти можуть навчатися на денній, заочній та вечірній формах навчання. В університеті працює понад 2000 викладачів.

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

Інфраструктура Вроцлавського університету та програми обміну

Вартість навчання різна - від 1500 до 3500 євро, залежно від напрямку.

Напрямки в університеті - психологія, журналістика, адміністрація, управління, право, туризм, міжнародні відносини, хімія.

Найпопулярнішим є факультет права, адміністрування та економіки - це найбільший факультет Вроцлавського університету, який пропонує освітні програми від бакалавра до докторантури та аспірантури.

Вроцлавський університет вже багато років бере участь у програмах обміну студентів, в тому числі Erasmus +, що дозволяє навчатися в іншому закордонному університеті, а також MOST, завдяки якій можна навчатися в іншому університеті Польщі та CEEPUS. Студенти також поїхати на навчання до США, оскільки Вроцлавський університет - єдиний університет у країні, який пропонує навчання за програмою ISEP, в якій беруть участь 250 університетів з усього світу, 130 із США.

У розпорядженні студентів є п'ять гуртожитків, загалом близько 2000 місць.

Вроцлавський університет також проводить курси підготовки та підвищення кваліфікації.