МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Вроцлавська Політехніка
Вроцлав Отримати консультацію менеджера

Вроцлавська Політехніка | Освітні напрямки та вартість навчання

Вроцлавська Політехніка (Politechnika Wrocławska (PWr)) - престижний університет Польщі. Вроцлавський політехнічний університет є не тільки державним технічним ВНЗ, але й автономним дослідницьким центром Нижньої Сілезії. Університет заснований у 1945 році.

Вроцлавський університет є одним з найбільших і найкращих технічних університетів Польщі та лідером рейтингу польських університетів. Третя позиція серед технічних університетів та шосте місце в загальній класифікації у рейтингу університетів Perspektywy. У тому ж рейтингу чотири факультети у Вроцлавській політехніці були визнані найкращими в Польщі. Це: архітектурний факультет, будівельний факультет, хімічний факультет та просторове управління (архітектурний факультет).

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

У технічних лабораторіях Вроцлавської політехніки здійснено найбільше запатентованих винаходів та наукових досліджень. Вроцлавський Політехнічний Університет часто називають «Польською кремнієвою долиною».

На студентських лавах навчається приблизно 24000 студентів та працює понад 2000 викладачів.

Факультети та додаткові можливості у Вроцлавській Політехніці

До структури Вроцлавського Політехнічного університету входять 13 факультетів і 3 філії. Його освітня пропозиція включає 50 різних технічних галузей навчання на 13 факультетах. Технологічний університет надає студентам можливість навчатися за стандартними програмами, але також дозволяє їм обирати індивідуальні навчальні курси. Крім того, університет бере участь у реалізації таких дослідницьких програм, як Erasmus +, Erasmus-Mundus, 7-а Рамкова програма та Леонардо да Вінчі. У Технологічному університеті існує багато студентських організацій та асоціацій, які допомагають студентам отримати теоретичні знання та практичний досвід. Діють програми подвійного диплому. Найбільш популярні напрямки: машинобудування, мехатроніка, інформатика, архітектура, економічні спеціальності.

Вартість навчання за рік в університеті становить від 2500 євро.

Випускники Вроцлавської Політехніки легко знаходять роботу на фірмах-партнерах: корпораціях Microsoft, LG, Volvo, Nokia, KGHM, Banc Credit Suisse. У Польщі ІТ- спеціалісти, фахівці телекомунікаційних та інформаційних систем є однією з найбільш високооплачуваних категорій працівників. При навчальному закладі постійно діють Ярмарки праці, Інкубатор підприємництва, програми Erasmus, Erasmus Mundus, студентські наукові асоціації.