МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Ветеринарія
Отримати консультацію менеджера

З давніх часів людина почала приручати диких тварин. Це була нелегка робота, яка вимагала постійної турботи та уваги. Цінували і поважали людей, які вміли розпізнавати і лікувати хвороби у домашніх тварин. В даний час існує спеціальна наука - ветеринарна медицина, яка займається хворобами тварин. А фахівців, які працюють у цій сфері, називають ветеринарами.

Опис спеціалізації “Ветеринарія”

У діяльність ветеринарного лікаря входить лікування та профілактика захворювань тварин, лікувально-косметичні процедури, а також ветеринарно-гігієнічний контроль. Робота ветеринарного лікаря може відбуватися під час надання консультацій у поліклініках чи лабораторіях та поза приміщеннями при переході з ферми на ферму. У процесі роботи фахівець використовує медичні інструменти, лікарські препарати та хімічні засоби.

Основним обов’язком ветеринара є догляд за тваринами. Однак щоденні обов’язки можуть відрізнятися залежно від того, де вони працюють. Наприклад, спеціаліст ветеринарної клініки приймає клієнтів, консультує їх, оглядає тварин, виконує необхідні медичні процедури, призначає лікування та доглядає за тваринами в клініці.

Ветеринари, що працюють на фермах (тваринницьких і птахофабриках), проводять планові огляди, профілактичні заходи щодо запобігання захворюванням і загибелі тварин (птахів). Якщо ветеринар діагностує хворобу або травму тварини, він досліджує причину і розробляє лікування. В обов’язки цього спеціаліста також входить проведення ветеринарно-гігієнічних заходів, тобто дотримання правил розведення, годівлі та догляду за тваринами та птахами, а також контроль за дезінфекція.

Професія ветеринара - це професія переважно розумової праці, яка більше пов'язана з отриманням та обробкою інформації. У роботі ветеринара важливі результати його інтелектуальних міркувань. Однак не виключена фізична праця.

Переваги професії ветеринара

Зараз багато хто збирається вчитися на ветеринара, адже ця професія дуже затребувана. У цій сфері можна відкрити власну справу в межах своєї компетенції. Це може бути ветеринарна клініка, ветеринарний магазин, приватний зоопарк або зоомагазин.