МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Варшавський Університет
Варшава Отримати консультацію менеджера

Варшавський Університет: ціни на навчання і напрями підготовки

Варшавський Університет (Uniwersytet Warszawski) заснований 1816 року у Варшаві, яка за рейтингами QS Best Student Cities посідає 52 сходинку серед найкращих міст світу для навчання. Це один з найбільш знаних та шанованих вищих навчальних закладів Польщі. 

Основні переваги Варшавського державного університету

Університет славиться своїми відомими випускниками, серед яких є президенти - Лех Качинський і Броніслав Коморовський, 5 нобелівських лауреатів: Чеслав Мілош, Генрік Сенкевич, Юзеф Ротблат, Менахім Бегін і Леонід Гурвич та успішні підприємці, вчені, письменники: Кшиштоф Бачинський, Болеслав Прус, Єжи Сіверський.

Читайте також:

В університеті викладають польською та англійською мовами.  Варшавський Університет має 21 факультет (близько 200 спеціальностей) технічного, гуманітарного і природничого напрямку. Найпопулярнішими є Факультет менеджменту і Факультет права та адміністрування, на яких навчається приблизно 5000 студентів.

Основними напрямками підготовки у Варшавському університеті є точні науки, біологія, геологія, географія, бізнес, економіка, міжнародні відносини, право, журналістика, психологія, педагогіка, філософія, історія та культурознавство. Плата за навчання стартує від 1000 € до 4200 € за семестр.

У рейтингу ВНЗ Perspektywy Варшавський університет зайняв першу сходинку та отримав відзнаку “Університет з найвищою науковою ефективністю”. В 2018 році університет посів перше місце у Webometric. За версією Academic Ranking of World Universities ВНЗ увійшов до ТОП 500 університетів світу, а у рейтингу Emerging Economies University Rankings зайняв 87 місце.

Особливості вступу та плюси навчання у Варшавському університеті

Кожен студент має можливість отримувати стипендію, якщо виграє одну із програм: Deutscher Akademischer Austauschdienst, Польсько-Американська комісія Фулбрайта, Міжнародний Вишеградський фонд та Програма центрально-європейської біржі університетської освіти.

Українські вступники з Картою Поляка можуть на рівних умовах вступати до вишу з польськими абітурієнтами. При відборі беруться до уваги оцінки українських абітурієнтів.

Варшавський Університет тісно співпрацює з іноземними вишами: Університетом Сорбонни, Карловим Університетом і Гейдельбергським Університетом, з якими створено Європейський Університетський Альянс 4EU. За умовами цієї програми університети співпрацюють по обміну студентами та викладачами. Студенти можуть використовувати навчальні матеріали, які знаходяться в бібліотеках університетів альянсу.

ВНЗ знаходиться в історичній частині Варшави на колишньому «Королівському шляху», його територія надзвичайно велика. 

В університеті є все необхідне для студентів: велика бібліотека, прекрасний парк, спортивні центри, сучасні лабораторії, центри допомоги студентам з обмеженими можливостями, є можливість проживати в гуртожитку та багато іншого.