МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Варшавська Політехніка
Варшава Отримати консультацію менеджера

Варшавська Політехніка | Умови вступу та навчання

Варшавська Політехніка (Politechnika Warszawska (PW)) - державний технічний університет Польщі. Це старовинний навчальний заклад. Його історія починається в 1826 році. За підтримки мецената Станіслава Сташиця було створено підготовчу школу при Технологічному інституті, але офіційною датою заснування Варшавської Політехніки прийнято вважати 1915 рік. Університет має філію в місті Плоцьк - коледж економіки і соціальних наук.

Хочете на навчання в Польщу? Читайте більше тут: https://polcentrum.com/navchannia/https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Варшавська Політехніка: кращий технічний університет Польщі

ВНЗ вважається найкращим технічним вузом в Польщі і вже 10 років є лідером серед інших навчальних закладів. В порівнянні з іншими вишами технологічного спрямування, випускники університету отримують вищу заробітну плату.  За даними опитування, за фахом працює 9 з 10 випускників. Варшавська Політехніка веде обмін студентами по програмі ERASMUS з навчальними закладами інших країн: Німеччини, США, Франції, Австрії, Японії. Приділяється велика увага вивченню іноземних мов.

Особливості та напрями навчання у Варшавській Політехніці

Вартість навчання у Варшавській Політехніці коштує від 2000 євро до 4500 євро. Можна виділити такі основні напрямки: факультет інженерії, авіації і космонавтики, факультет мехатроніки,програмування (інженерія електричних та гібридних транспортних засобів, біомедична інженерія), факультет електроніки та інформаційних технологій (автоматика та робототехніка).

В PW можна здобути такі ступені:

  • бакалавра;
  • інженера;
  • магістра;
  • МВА;
  • кандидата наук;
  • доктора наук.

Завдяки широкому вибору напрямів підготовки спеціалістів, Варшавська Політехніка охоплює майже весь спектр інформаційних технологій.