МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Варіанти вивчення мови онлайн
Новини Отримати консультацію менеджера

Варіанти вивчення мови онлайн.

Переваги та мінуси вивчення мови онлайн.

Щораз більшої популярності набуває тенденція до вивчення мов онлайн способом. Видається що розробники тих чи інших платформ для вивчення мов наввипередки намагаються створювати якнайкращі способи подачі матеріалів для опановування нами тих чи інших мов. Створюються мобільні додатки, які зацікавлюють і дітей, і дорослих; ролики в Youtube, що погруповані уроками, де нібито поетапно можливо вийти на відповідний рівень знання мови; соціальні платформи, що надають можливість спілкуватися з носієм мови…. Насправді на сьогодні варіантів чимало. Однак чи дійсно це настільки ефективно? Безумовно що усе має відносний характер, адже те, що для одного добре, для іншого – погано і навпаки. 

Спробуймо коротко розібратись.

Дистанційна польська. У сучасному світі, що так стрімко розвивається, спосіб доволі популярний. Перевагами даного способу є гнучкість (час та місце обираєш собі сам; розклад занять фактично залежить виключно від тебе відповідно до твого навантаження). Однак слід розуміти, що такий спосіб прямо залежить від самодисципліни. В іншому випадку це негативно вплине на виконання завдань, підготовки до занять; усвідомлення того, що заняття можна перенести чи скасувати, постає питання тоді у їх регулярності проведення.

Мобільні додатки та різноманітні Youtube - канали. Непогана річ для збагачення словникового запасу та навиків письма і побудови речень. Однак чи дозволить це розвинути навики розмовної мови – сумнівно. Тобто необхідно розуміти який запит у користувача.

Спілкування з носієм мови. Навряд що кожен носій матиме комплексну програму навчання. Однак все залежить від рівня знання мови. Якщо такий вище середнього, тоді даний вибір буде досить корисним, позаяк дозволить підтримати свій мовний рівень. Однак вивчити мову з носієм – не швидше, ніж робити це із фахівцем на мовних курсах.

Польська з викладачем. Перевага тут в поєднанні методів онлайн та офлайн, а також в індивідуальному підході і робота за індивідуальним запитом. Системність, чіткість графіку та контроль викладача – запорука успішного поетапного вивчення польської мови.

Онлайн курси польської мови в Білому Орлі також займають вагому частину викладання мови. Використовуючи сучасні платформи та програми в роботі онлайн, викладачі нашого Центру знаходяться в постійному контакті зі своїми студентами і кожен раз "в прямому ефірі", не по відеозаписам чи відеоурокам, пояснюють навчальний матеріал. Тому польська мова онлайн курси (https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/) в Білому Орлі - це ефективно, зручно, надійно та завжди результативно!

Який же спосіб обрати для вивчення – справа кожного. Варто розуміти параметри свого особистого запиту і тоді – діяти не зупиняючись. Щоразу невеликими кроками отримаєте те, чого очікуєте. Головне -  звертатись за допомогою до фахівців, оскільки на будь-якому з етапів вивчення нам необхідний хтось, хто направить, а відтак допоможе зробити ривок на новий рівень.