МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Варіанти переказу грошей студенту в Польщу
Новини Отримати консультацію менеджера

Варіанти переказу грошей студенту в Польщу

По суті є два основних надійних способи переказу коштів в інші країни: міжнародні платіжні системи та банківські рахунки/картки.

При виборі як способу так і конкретного варіанту для переказу коштів вартує звертати увагу на:

вартість цих послуг (комісія за відправлення/отримання, зняття в банкоматах тощо),

географія пунктів, банків, автоматів  обслуговування тієї чи іншої системи,

зручність користування, 

час переказу коштів до отримувача (звертайте увагу, що за терміновість комісія може бути встановлена вищою за базову), 

валюти переказу, 

країни, які покриваються тим чи іншим варіантом переказу. 

Систем міжнародних коштів на сьогодні є доволі багато. Практично всі сучасні міжнародні системи переказу коштів мають онлайнову платформу та/або застосунок для використання на телефонах, планшетах тощо. Плануєте вступити в Польщу після 11 класу чи поступлення в Польщу після 9 класу (https://polcentrum.com/navchannia/) Вам корисним буде ознайомитись з можливими варіантами переказу грошових коштів своїм дітям. Розповімо про найбільш поширені.

Міжнародні платежі SWIFT – це зручний спосіб здійснити грошовий переказ за кордон зі свого рахунку на рахунок фізичної або юридичної особи. Платежі SWIFT ідеально підходять для оплати закордонних покупок, бронювання готельних номерів, оплати навчання, відпочинку або лікування, а також для грошових переказів родичам і друзям. Зазвичай комісію сплачує як відправник так і отримувач (особливо, якщо є необхідність зняти кошти з рахунку/картки у вигляді готівки). Комісія коливається в межах 0-1% від суми переказу. Дана система є однією з найбільш поширених та відомих в світі і скористатися нею можна практично в будь якому банку.

Ще одна доволі популярна система міжнародних переказів - Western Union. Це система термінових грошових переказів, що об’єднує понад 200 країн і територій. ЇЇ особливістю, порівняно з SWIFT є обмеження у валютах відправлення/отримання. Через цю систему можна переказувати  по суті долари США та Євро. Вартість переказу варіюється залежно від його суми та валюти: мінімальна вартість становить від ≈10 у.о., а до прикладу для переказу 1000 у.о. ≈45 у.о.

І ще однією системою міжнародних переказів є система Moneygram. Вона охоплює понад 350 000 точок обслуговування в більше ніж 200 країнах світу. Комісію сплачує тільки відправник, а валютами переказу є тільки долари США та Євро.

Що стосується банківських рахунків та карток, то тут вибір дуже широкий. Але як показує практика більш вигідні тарифи є зазвичай в банків, які мають тісні та глибокі взаємозв’язки із банками Польщі, або ж є їхніми відділеннями чи представництвами в Україні, або ж якщо польські організації є співвласниками банку в Україні. До прикладу доволі вигідним та зручним може бути варіант від АТ «Кредобанк» (який знаходиться в тісних взаємостосунках з PKO Bank Polski), який має в своєму портфелі пропозицій  тариф для карткового рахунку в польських злотих під назвою «Złotówka» . Більш детально можна ознайомитися на офіційному сайті АТ "Кредобанк".

Також як і ще один з альтернативних способів переказу коштів в Польщу є пропозиції від поштових операторів України (Укрпошта, Нова Пошта тощо). Як правило вони є одним з «каналів продажу» для різних міжнародних систем, проте можуть мати і свої особливі тарифні пропозиції.