МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Університет Сільського Господарства SGGW
Варшава Отримати консультацію менеджера

Університет Сільського Господарства | SGGW

Варшавський Університет Сільського Господарства (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW)) - один з найбільших і найпрестижніших університетів Польщі і четвертий університет такого типу в Європі. Державний ВНЗ, заснований у 1816 році. Це найбільший багатопрофільний сільськогосподарський університет.

Перегляньте наступні матеріали: https://polcentrum.com/navchannia/ та https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Про університет SGGW

Тут навчається майже 18000 студентів в 38 галузях (включаючи 8, що проводяться англійською мовою) - від ветеринарної медицини та ландшафтної архітектури, через економіку та ІТ до туризму та дієтології. У ньому працює 1200 викладачів-академіків. Університет має сучасне студмістечко та прекрасні умови навчання.

Студенти мають можливість проводити дослідження в інноваційно обладнаних лабораторіях, зокрема в Центрі біомедичних досліджень із використанням унікального обладнання, в т.ч. для молекулярної біології, нанотехнологій та наноінженерії.

SGGW динамічно співпрацює з іншими науковими центрами як в країні, так і за кордоном. В університеті діє програма Erasmus +. Щороку близько 1500 викладачів та студентів виїжджають за кордон у рамках різних форм співпраці. Навчання за кордоном дозволяє отримати новий досвід та професійну кваліфікацію, удосконалити мовну підготовку та встановити професійні контакти, які можуть бути корисними в майбутньому.

Спеціалізація та вартість навчання в Університеті Сільського Господарства

На абітурієнтів чекає 1500 аудиторій, 60 комп’ютерних лабораторій, 300 лекційних аудиторій, сучасні лабораторії та добре обладнана бібліотека. SGGW - це найстаріший природничий університет у Польщі, який протягом багатьох років займає високі позиції серед європейських університетів. 

Освіта надається на 13 факультетах (27 напрямків навчання) та міжфакультетських студіях (5 напрямків навчання). Найбільш популярні напрямки: 

  • ветеринарія;
  • управління та інженерія продукції; 
  • інженерія і водна економіка;
  • соціологія; 
  • логістика; 
  • економіка;
  • ландшафтна архітектура.

Вартість навчання - від 2000 до 3500 євро.

В даний час Варшавський Університет Сільського Господарства дає можливість здобувати освіту на десятках факультетів не лише в галузі сільського господарства. Тут проводяться бакалаврські, інженерні, магістерські та докторські студії. Пропозиція освіти також включає великий вибір аспірантури, які дозволяють здобути спеціалізацію в конкретній, вузькій галузі. Університет робить великий акцент на практичній освіті у формі тренінгів та практикумів. Випускники Варшавського сільськогосподарського університету є кваліфікованими фахівцями, яких оцінюють роботодавці з різних галузей економіки.