МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Університет Лазарського
Варшава Отримати консультацію менеджера

Університет Лазарського | Один ВНЗ два дипломи

Університет Лазарського (Uczelnia Łazarskiego w Warszawie) у Варшаві - приватний ВНЗ правничої, економічної і бізнесової освіти в Польщі. Незважаючи на те, заклад створений порівняно недавно, у 1993 році, університет дуже популярний серед студентів-іноземців. 

Згідно з престижними академічними рейтингами, університет посідає престижні перші місця. Відповідно до системи моніторингу ELA, випускники факультетів "менеджмент" та "економіка" мають найвищу заробітну плату у всьому Мазовецькому воєводстві. Пошук роботи займає не більше двох тижнів, і ризик безробіття практично дорівнює нулю.

Університет Лазарського славиться своїм юридичним факультетом. Факультет займав перше місце 12 разів за 14-річну історію рейтингу Dziennik Gazeta Prawna.

Хочете на навчання в Польщу? Читайте більше тут: https://polcentrum.com/navchannia/https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Університетські програми та навчання

В університеті створені англомовні навчальні програми спільно з престижним Британським університетом Ковентрі. Тому, навчаючись в університеті Лазарського, студенти можуть отримати два дипломи - польський та британський.

Освітня пропозиція Університету Лазарського у Варшаві - це популярні факультети у галузі права, адміністрації, медицини, менеджменту та економіки. Студент може обрати мову навчання як польську, так і англійську.

Навчання відбувається на бакалавраті та аспірантурі, на денній та заочній формах навчання. Вартість навчання - від 2000 євро до 7500 євро. 

До професорсько-викладацького складу залучаються практикуючі адвокати, діючі судді, відомі політики, успішні бізнесмени та кваліфіковані медики. 

Факультети Університету Лазарського готують кваліфіковані кадри за 20-ма спеціальностями у галузях економіки (Економіка, Менеджмент, Маркетинг, Бізнес, Банківська справа, Фінанси та бухгалтерський облік, Інвестиційний консалтинг) і права (Міжнародні відносини, Міжнародне право, Дипломатія).