МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Університет Кардинала Стефана Вишинського (UKSW)
Варшава Отримати консультацію менеджера

Освіта та умови вступу в Університет Кардинала Стефана Вишинського

Університет Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) у Варшаві - це державний університет, який розпочав свою діяльність у 1954 році як Академія католицького богослов'я. Свою сучасну назву ВНЗ отримав в 1999 році. В університеті студенти вивчають філософію, теологію, медицину, право.

Університет імені Кардинала Стефана Вишинського є провідним академічним центром, який користується великим визнанням не лише в Варшаві, а й у всій Польщі. Це один з небагатьох університетів, який має чудові наукові можливості та видатний викладацький склад. Основним науковим ядром UKSW є група з 732 відомих вчених. Університет проводить навчання в денному та заочному режимах, а також в аспірантурі. В даний час кількість студентів, які навчаються в стінах університету, становить близько 16 500 осіб, переважна більшість з яких навчається на денних факультетах.

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

Навчання в Університеті кардинала Стефана Вишинського у Варшаві

Університет кардинала Стефана Вишинського - це відносно молодий університет у Варшаві, який за останні роки перетворився на сучасний науково-дослідний центр. UKSW пропонує 50 навчальних програм, у тому числі медицину, медсестринство, психологію, право, екологію, філологію, економіку. Ціна навчання -  від 1200 - 9000 євро.

Варшавський університет кардинала Стефана Вишинського співпрацює з багатьма закордонними ВНЗ. Наразі університет підписав 166 контрактів, пов’язаних з програмою ERASMUS. Завдяки широкій співпраці студенти університету можуть активно брати участь у поїздках до інших європейських країн та закінчити навчання в одному з університетів-партнерів. Більше того, UKSW у Варшаві також бере участь у програмі MOST та співпрацює з 19 польськими університетами.

UKSW має 45 лабораторій, якими користуються студенти хімії, фізики, біології, охорони навколишнього середовища, екологічної інженерії, інформатики, математики та економіки. Крім того, в університеті є кілька спеціалізованих лабораторій.

UKSW у Варшаві - це інноваційний університет, який використовує низку сучасних технологій. Студенти університету мають доступ до інтегрованої системи USOS, яка дозволяє їм ознайомитись із датою та місцем проведення занять, а також останніми новинами про університет та оцінками, отриманими під час колоквіуму.