МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Університет екології та Управління у Варшаві
Варшава Отримати консультацію менеджера

Університет екології та Управління у Варшаві | Напрями навчання

Університет екології та Управління у Варшаві - приватний ВНЗ, заснований у 1995 році. Освітня пропозиція Університету екології та управління охоплює технічні та мистецькі галузі. 

Абітурієнти матимуть у своєму розпорядженні важливі, цікаві та необхідні дисципліни. Навчання відбувається на бакалавраті (інженер), магістратурі та аспірантурі, тому той, хто вагається, але зацікавлений у навчанні, знайде курс для себе.

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

Університет екології та управління у Варшаві - один із найкращих технічних та мистецьких університетів Польщі. Навчальна програма створена таким чином, щоб відбувалася тісна співпраця з найбільшими гравцями на ринку праці - приватними та державними компаніями.

На трьох факультетах: архітектурі, екології та менеджменті студенти можуть отримати дипломи: інженер, інженер-архітектор, бакалавр та магістр.

Будучи першим у Варшаві (та другим у Польщі), університет отримав дозвіл проводити дослідження другого циклу з архітектури. Усі кафедри та факультети отримали позитивний висновок польського комітету з акредитації.

Університет має власні сучасні будівлі у Варшаві. Він пристосований до потреб людей з обмеженими можливостями. Тут є деканати та інші адміністративні підрозділи, лекційні та навчальні кабінети, а також спеціалізовані лабораторії: малювання та живопис, архітектурний дизайн, комп’ютерна графіка, скульптура, фотографія чи дизайн меблів. 

Студенти та випускники WSEiZ, які зосереджуються на розвитку та підприємництві, підтримуються Офісом кар’єри. Така програма спрямована на організацію та участь у ярмарках вакансій, співпрацює з підприємцями у створенні робочих місць та організовує тренінги. 

Напрями навчання в Університеті екології та управління в Варшаві

У WSEiZ є 11 напрямів навчання: архітектура, ландшафтна архітектура, дизайн інтер’єру, будівництво, управління, дизайн, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я, виробниче машинобудування, а також механіка. Вартість навчання 1200-2000 євро. Архітектурний факультет WSEiZ - як єдиний у приватному університеті у Варшаві, а другий у Польщі - отримав дозвіл проводити дослідження другого циклу в галузі архітектури рішенням міністерства наук та вищої освіти. Випускник закінчує навчання за ступенем магістра архітектурної інженерії, який необхідний для отримання повної архітектурної кваліфікації.

WSEiZ має власну освітню та адміністративну базу, розташовану в центрі Варшави, пристосовану до потреб інвалідів. Є професійно обладнані спеціалізовані лабораторії:и малювання та живопис, архітектурний дизайн, комп’ютерна графіка, скульптура, фотографія, дизайн меблів, механіка рідин, гідравліка та гідрологія, хімія, ґрунтознавство, очищення стічних вод, знешкодження відходів, облаштування саду та догляд, або віртуальна студія дизайну та ландшафтного дизайну.