МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Університет: Академія імені Леона Козьміньского у Варшаві.
Корисні статті Отримати консультацію менеджера
Найкращий приватний вуз,та 2-й в рейтингу серед економічних ЗВО Польщі. (Perspektywy 2022),перші сходинки в економічних категоріях згідно рейтингів Financsal Times.
Академія спеціалізується на економічних напрямках: Управління і маркетинг в бізнесі , Економіка і фінанси, Право і управління, Соціологія і психологія бізнесу, які мають багато підспеціалізацій!
Викладання відбувається польською та англійською мовами. Випускники закладу - це майбутні спеціалісти для роботи у великих та середніх корпораціях, власники та лідери бізнесу. Серед партнерів Академії такі відомі на весь світ компанії, як CITI, Goldman Sachs, Microsoft, Oracle, Aushan, Hencel, Pandora і багато інших. Підписані десятки умов на проходження студентами практики. Навчання дуже цікаве, побудоване як на самостійній, так і на проектній роботі студента.
Вартість навчання є прямопропорційною якості та складає приблизно:
-польською мовою - 3000$, -англійською мовою - 5500$.
Також діє програма співпраці з університетами Франції, Ірландії та Бразилії, в рамах якої студенти їдуть на другому році навчання в обраний університет в іншу країну та в результаті отримують 2 дипломи.
Академія активно співпрацює в рамках інших програм обміну - Erasmus+ , Mobility Window. Для вступу в Академію потрібно пройти співбесіду мовою навчання. Абітурієнти Білого Орла успішно проходять ці співбесіди після відповідної підготовки у нашому центрі.
Якщо бажаєте отримати детальну консультацію по умовах вступу в Академію, або інші навчальні заклади Польщі - телефонуйте до нас за номером,який вказано на сайті,або пишіть у наші соц.мережі!
Навчання в Польщі після 9 класу Навчання в Польщі після 11 класу Онлайн курси польської мови