МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Унікальна можливість безкоштовного навчання в Польщі
Новини Отримати консультацію менеджера

Унікальна можливість безкоштовного навчання в Польщі.

Згідно з Законодавством Польщі, громадяни України, котрі не досягнули 18-річного віку, мають право здобувати середню та професійно-технічну освіту на таких самих умовах, як і громадяни Польщі, тобто БЕЗКОШТОВНО!

Здобуття середньої або професійно-технічної освіти в Польщі дає безліч можливостей в майбутньому. Інноваційний підхід до проведення занять та сучасні методи викладання дають чудовий результат і запевняють найвищий рівень знань.

Навчання в Польщі після 9-го класу – це перспективно, цікаво, безкоштовно та з кожним роком стає все популярнішим серед українців. Ваші витрати це на проживання, харчування, особисті.

Мова йде про навчання у ліцеях, технікумах та професійних школах, вступ у які відбувається після закінчення 9-го або 10-го класу української школи. Наші вступники надають перевагу ліцеям (4 роки навчання) та технікумам (5 років). Вступити можна без врахування балу державної підсумкової атестації, без вступних іспитів (за винятком музичних, художніх і т.п.). Враховується середній бал атестату, в деяких технікумах та ліцеях проводять співбесіди для визначення рівня знання польської мови. Хоча у деякі навчальні заклади можуть зарахувати з рівнем знання мови А2, але ми наполегливо рекомендуємо мати рівень B1, як мінімум: дитина повинна вміти читати, писати та розмовляти вільно польською мовою – це запорука успішного подальшого навчання у польських закладах освіти. Польська мова з нуля (https://polcentrum.com/kursy-polskoi/) і до рівня С1 з Білим Орлом це реально! Запрошуємо Вас на курси польської мови як оффлайн, так і онлайн.

Здавши матуру на високому рівні – випускні іспити (це прирівнюється до українського ЗНО) по завершенні навчання в ліцеях та технікумах, а також, маючи рівень польської мови С1 (зазвичай випускники його мають, так як довгий час перебувають у польському середовищі), абітурієнти мають змогу продовжити навчання у закладах вищої освіти БЕЗКОШТОВНО!

Коли діти у свої 15-16 років потрапляють на безкоштовне навчання у польські ліцеї та технікуми, вони швидше адаптуються до європейського середовища, стають самостійними, цілеспрямованими, вдосконалюють знання іноземних мов.

Вас зацікавила освіта в Польщі після 9 класу? Залишайте заявку на нашому сайті та очікуйте дзвінок менеджера для надання більш детальної інформації.