МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Цікаві канікули Остапа Гната - переможця конкурсу "Być Polakiem"
Життя Центру Отримати консультацію менеджера

Цікаві канікули Остапа Гната - переможця конкурсу "Być Polakiem"

Друзі, трішки новин з життя нашого освітнього Центру!

Пам’ятаєте, нещодавно у нас в постах у Фейсбук та Інстаграм було чудове відео від нашого студента «Білого Орла» Остапа Гната - «Być Polakiem»?! Завдяки цій чудовій роботі, Остап здобув перемогу у конкурсі та приємним призом була організована екскурсійна поїздка до Польщі (також цю відеороботу Ви можете переглянути на нашому ютуб каналі за цим посиланням: https://youtu.be/1nSBizV6bvY)

По приїзду з Польщі, Остап радо поділився з нами своїми враженнями: «Цього року мені пощастило відвідати таку чудову і красиву країну, як Польща, завдяки конкурсу «Być Polakiem». Саме цей конкурс дав мені можливість пережити так багато крутих емоцій і відвідати так багато пам'ятних для цієї країни місць. Під час цієї екскурсії по цілій Польщі (саме таким був головний приз), ми були в таких містах, як Варшава, Краків, Закопане, Ченстохова і багато інших. Протягом нашої мандрівки ми в кожному місті відвідували відомі на весь світ місця, пам'ятки природи і просто цікаві місця. Наприклад, у Варшаві ми відвідували популярні музеї і гуляли по старому місту, де кожен міг відчути велич старої Польщі, в Кракові ми були в прославленому на всю Польщу Вавелі - давню твердиню польських королів, були на святій літургії в готичному Маріацькому костелі і робили випливку по Віслі, в Ченстохові ми відвідували святе місце для кожного поляка - місце святої сили, Ясну гору, де колись були доленості для Польщі події, в Закопаному ми гуляли по горах і були на горі Гевонт, звідки можна побачити цілу Польщу, відвідали копальні солі Вєлічка. Під кінець ми всі разом були в Сеймі і в Королівському Замку, де була святкова Зала на честь переможців. Також, під час мандрівки я завів багато знайомств і тепер я маю друзів з цілого світу».

Ми безмежно раді за Остапа та його здобутки і бажаємо й надалі впевнено рухатись слідами польскості.

Друзі, можливо Вас цікавить вивчення польської мови (https://polcentrum.com/kursy-polskoi/) або є мрія поїхати на навчання в Польщі, - Білий Орел завжди радий вітати Вас у нашому культурно-освітньому Центрі і допомогти Вам у питаннях освіти!