МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Торговельно-Технічний Університет ім. Х. Ходковської
Варшава Отримати консультацію менеджера

Торговельно-Технічний Університет ім. Х. Ходковської

Торговельно-Технічний Університет ім. Х. Ходковської (зараз UTH, раніше Університет управління та права імені Гелени Ходковської та Університет митниці та логістики)) є приватним вищим навчальним закладом, принципи діяльності якого визначені Законом про вищу освіту від 27 липня 2005 року. Це унікальний вищий навчальний заклад Польщі (Варшава). Навчання проводиться на рівні бакалавра, інженера, магістра та аспіранта. 

Рейтинги і переваги університету UTH

UTH посідає високе місце в рейтингах університетів, а також є одним з найстаріших приватних університетів Польщі. 

Торговельно-Технічний Університет ім. Х. Ходковської пропонує технічні, економічні та управлінські факультети з широким вибором спеціальностей - управління, внутрішня безпека, фінанси та бухоблік, будівництво, транспорт. Вартість навчання - від 1000 євро. Університет зосереджується головним чином на практиці. UTH дає своїм випускникам хорошу освіту і, отже, хороший старт у професійному житті.

Хочете на навчання в Польщу? Читайте більше тут: https://polcentrum.com/navchannia/https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Переваги Торговельно-Технічного Університету ім. Х. Ходковської:

  • навчання відбувається у власних, професійно обладнаних лабораторіях;
  • укладені угоди про співпрацю з багатьма компаніями та установами;
  • проведення стажування;
  • приваблива система стипендій та соціальної допомоги;
  • участь у програмі міжнародного обміну студентами ERASMUS;
  • підтримка випускників у пошуку привабливої ​​роботи;
  • великий вибір спортивних заходів;
  • вигідні умови фінансування для студентів;
  • динамічно діюче Студентське самоврядування, організація благодійних акцій, конференцій, зустрічей з політичними та діловими знаменитостями та спеціальних заходів.

Крім того, університет має одну з найкраще забезпечених бібліотек, яка орієнтована на нові технології та доступ до багатьох електронних баз даних.

Різноманітність навчальних пропозицій, високий рівень освіти, видатний науковий та викладацький склад, узгодженість навчальних програм із сучасними тенденціями на ринку праці, приваблива система стипендій - не єдині переваги навчання в Торговельно-Технічному Університеті ім. Х. Ходковської.