МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Технік сантехнічного обладнання
Отримати консультацію менеджера

Технік сантехнічного обладнання виготовляє, встановлює, виконує технічне обслуговування та ремонт внутрішніх і зовнішніх водопостачання, опалення та каналізації та підключає прилади та обладнання до систем опалення.

Характеристики спеціальності технік сантехнічного обладнання

Випускник за спеціальністю “Технік сантехнічного обладнання” вміє орієнтуватися в загальноприйнятих стандартах, читати креслення трубопроводів і намалювати ескіз трубопроводів. Може вибрати правильну процедуру роботи та використовувати правильні матеріали на основі знання їхніх властивостей. Сантехнік вміє працювати з сучасним інструментом, виконувати встановлені випробування на герметичність трубопроводів, монтаж і технічне обслуговування питної та гарячої води, котли, прилади, лічильники та інше обладнання трубопроводів. 

Під час навчання студенти навчаться обробляти всі матеріали, які використовуються для внутрішнього розподілу гарячої та холодної води, каналізації та опалення, навчаться з’єднувати ці матеріали різними способами, наприклад зварюванням, пайкою, пресуванням, різьбовими з’єднаннями чи іншими сучасними способами. Працюватимуть з проектною документацією, навчаться читати та практично використовувати її при створенні всіх видів труб, кріпити та ізолювати труби, встановлювати арматуру, підключати обладнання, встановлювати сантехніку, наприклад раковини, унітази, біде, ванни, душові та інше, підключати змішувачі, бойлери та інше кінцеве обладнання.

Працевлаштування випускників за фахом

Під час навчання ви навчитеся монтувати, ремонтувати та обслуговувати системи водопостачання, каналізації та опалення – станете незамінним працівником на будівельних майданчиках та поза ними.

Випускники будуть працевлаштовані за професією сантехніка та теплотехніка внутрішнього водопостачання, водовідведення та опалення. Також можна стати ФОПом і працювати на себе!

Студенти можуть продовжити навчання в ВУЗі за спеціальністю «Будівництво».