МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Технік програмування та технік інформатик
Новини Отримати консультацію менеджера

Фокус на майбутнє - технік програмування, технік інформатик

          Розглянемо такі спеціальності, як: технік програмування та технік інформатик, які Ви можете опанувати, безкоштовно навчаючись у технікумах Польщі (5 років) після закінчення 9 або 10 класу в Україні. В епоху сучасних технологій, Ви як ІТ фахівець знайдете роботу в будь-якій компанії, а Ваш диплом буде визнаний у країнах Європейського Союзу!

       Отже, під час навчання, Ви опануєте професійну англійську в ІТ індустрії, основи функціонування операційних систем, керування комп'ютерними мережами, проектування систем та баз даних, створення професійних веб-сайтів, дизайн і позиціонування сайтів та інших програм, створення/дизайн/тестування мобільних та інш. додатків, основи функціонування комп'ютерних мереж, програмування на Java, Python, C++, основи HTML і JavaScript, освоїте графічну обробку і матимете справу з робототехнікою та інш.

       Після закінчення навчання у Вас є можливість працювати в організаціях/закладах, які використовують ІТ-технології; фірмах, які адмініструють комп’ютерні мережі; в ІТ-сервісних відділах будь-якого підприємства; у компаніях, що створюють комп’ютерне програмне забезпечення; у сервісних пунктах та комп’ютерних магазинах; керувати власним бізнесом у сфері ІТ-послуг.

           Навчання в технікумах Польщі, тобто освіта після 9 класу, передбачає безкоштовне навчання; з витрат під час навчання будуть: страхівка (раз на рік), підручники/канцтовари (раз на рік), харчування/проживання в гуртожитку, опікун, кишенькові – індивідуально.

         У Вас є мрія стати ІТ-спеціалістом та здобути освіту в Польщі – ми радо Вам допоможемо. Білий Орел зніме з Ваших плечей усі організаційні моменти по вступу, зекономить Ваш час, гроші та нерви.

          Хочете отримати безкоштовну консультацію щодо вступу – телефонуйте нам: 0673518002, 0673398292 або залишайте заявку просто на цьому сайті!