МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Технік оптик
Отримати консультацію менеджера

Технік оптик, безсумнівно, приваблива професія, і затребувана на ринку праці. Випускник технікуму за спеціальністю технік оптик, є фахівцем із: оптики, оптометрії, анатомії, фізіології та патології ока, сучасних технологій виробництва лінз та їх властивостей. Завдяки набутим навичкам, випускник технікуму зможе обслуговувати та ремонтувати оптичні прилади, що використовуються в різних галузях. Також студент може відкрити власний бізнес та ефективно обслуговувати клієнтів в оптиці.

Сфера освіти орієнтована на набуття таких умінь і навичок: 

  • виготовлення всіх видів окулярів та інших засобів за призначенням лікаря-офтальмолога; 
  • виконувати необхідні вимірювання; 
  • самостійне керівництво оптикою; 
  • можливість подальшого навчання в університеті.

Після успішного вивчення дисциплін офтальмолог-оптик буде готовий виконувати професійну роботу з виготовлення, ремонту та регулювання окулярів та інших корекційно-терапевтичних засобів для корекції зорових дисфункцій клієнта. Він також може надати консультацію щодо контактних лінз, тобто надати інформацію про типи контактних лінз, вибрати підходящі та спосіб використання.

На основі набутої професійної компетенції випускники галузі може працювати у сфері виробництва та торгівлі оптичними та офтальмологічними приладами та інструментами.

Підготовка за спеціальністю “Оптик офтальмолог” створює передумови для того, щоб випускник міг керувати трудовим колективом оптики після стажування.