МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Технік ландшафтного дизайну
Отримати консультацію менеджера

Якщо поглянути на сферу садової та ландшафтної архітектури з міжнародної точки зору, то можна помітити, як поступово змінюється професія. Ландшафтні дизайнери не тільки вирішують конкретні проблеми насадження елементів рослинності, але вони рухаються в набагато ширшому архітектурному, екологічному, соціальному та економічному контексті. 

На сьогодні освіта в цій галузі в основному зосереджена на вирощуванні садівничих культур.

Опис спеціальності технік ландшафтного дизайну

Садово-ландшафтний технік бере участь у озелененні ландшафту та міського середовища. Проектування, облаштування та обслуговування об'єктів рослинної ландшафтної архітектури. Організація робіт, пов'язаних із будівництвом та обслуговуванням малих об'єктів ландшафтної архітектури.

Отримання професійної кваліфікації дозволяє виконувати роботу ландшафтного архітектора та вести власний бізнес. Люди, які обирають цю професію, повинні характеризуватися: просторовою уявою, любов’ю до природи, художніми здібностями, комунікативними та організаторськими здібностями.

Типові навички за спеціальністю технік ландшафтного дизайну:

  • планування та оформлення зелених насаджень на приватних та громадських просторах;
  • підготовка документації;
  • проектування елементів ландшафту відповідно до естетичних та екологічних вимог; здійснення меліорації та підбір рослин відповідно до чинних стандартів і правил;
  • догляд за існуючими та новими об'єктами ландшафтної архітектури;
  • складання кошторисів, обмірів робіт та застосування принципів маркетингу в діяльності, пов'язаної з ландшафтною архітектурою;
  • використання техніки та обладнання, що використовуються при облаштуванні та утриманні зелених насаджень.

Можливість працевлаштування за спеціальністю технік ландшафтного дизайну

Випускники технікумів програми “Технік ландшафтного дизайну” отримають стандартний огляд екологічних, біологічних, техніко-економічних дисциплін, пов’язаних з усім питанням комплексного догляду за ландшафтом та його складовими. Практичні знання студенти отримують під час вправ та фахових екскурсій, які безпосередньо пов’язані з викладеними питаннями. 

Випускники зможуть здійснювати професійну діяльність на різних рівнях державного управління відомчих установ, у складі комунальних та приватних суб’єктів підприємницької діяльності, юридичних та фізичних осіб, діяльність яких пов’язана з ландшафтом та управлінням у ньому (у сфері охорони природи та ландшафту в тому числі).