МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Технік інформатик
Отримати консультацію менеджера

Якщо ви бажаєте отримати привабливу професію, а в майбутньому навчатися в технічних вузах (ІТ, автоматизація, кібернетика тощо) або подібних напрямках навчання, варто здобути освіту в технікумі за фахом технік-інформатик, який спеціалізується на адмініструванні мережевих операційних систем.

ІТ-спеціаліст займається новими технологіями у сфері збору, передачі та обробки інформації. Ця професія набула великого значення з розвитком Інтернету. ІТ - одна з найбільш швидко розвиваючих галузей, в якій з'явилося багато спеціалізацій, таких як технік-програміст, адміністратор комп'ютерної мережі та веб-дизайнер.

Технік-інформатик - це людина, яка володіє такими навичками:

  • складання та експлуатація комп’ютера та периферійних пристроїв;
  • проектування та впровадження локальних комп’ютерних мереж, адміністрування цих мереж;
  • проектування бази даних та адміністрування бази даних;
  • створення веб-сайтів та інтернет-додатків, адміністрування цих веб-сайтів та програм.

Перспективи та переваги спеціальності технік-інформатик

Студент, який має диплом техніка-інформатика, може працевлаштуватись у таких місцях, як: установах, що займаються створенням та експлуатацією комп’ютерного програмного забезпечення, компаніях, що продають комп’ютерне обладнання, компаніях, що встановлюють програмне забезпечення та комп’ютерні мережі, пунктах обслуговування комп’ютерного обладнання, графічних та звукових студіях, на підприємствах і установах, які використовують комп'ютери.

Можна виділити такі переваги даної професії:

  1. Високоспеціалізований колектив.
  2. Сучасно обладнані кабінети.
  3. Корисні комп'ютерні програми.
  4. Можливість брати участь у олімпіадах.
  5. Розвиток інтересів у наукових колах.
  6. Стажування у відомих ІТ -компаніях.

Технік-інформатик може працювати у всіх галузях економіки, де використовуються комп’ютери, у обчислювальних центрах, установах та на підприємствах, які займаються створенням та експлуатацією комп’ютерного програмного забезпечення.