МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Технік газового обладнання
Отримати консультацію менеджера

Студенти навчаться встановлювати обладнання, пов’язане з газо розподілом і споживанням, контролювати порядок монтажу газорозподілу як у внутрішніх, так і в зовнішніх мережах, що зберігаються в землі. Вони навчаться дотримуватися принципів обслуговування та ремонту цих пристроїв, а також дотримання техніки безпеки праці. Учні отримають професійну підготовку до киснево-ацетиленового зварювання полум’ям, електродугового зварювання, стикового та електрозварювання пластмас.

Характеристика навчання за фахом технік газового обладнання

Сфера готує студентів насамперед до професії техніків газового обладнання та систем опалення.

Учні навчаться ручній та механічній обробці металів, складанню, технічному обслуговуванню, налагодженню та ремонту газових приладів та устаткування в промисловості та побуті. Зможуть виконувати роботи, пов’язані з транспортуванням та підготовкою сировини для видобутку та зберігання газу. Освоять будівельно-монтажну діяльність на зовнішніх мережах та внутрішньобудинкових мережах, введення в експлуатацію та обслуговування місцевих мереж і міжміських трубопроводів. Виконуватимуть спеціальні роботи, пов'язані з електрозахистом газопроводів, вимірювання, регулювання та випробування. Пройдуть курси газозварювання.

Працевлаштування випускників за фахом технік газового обладнання

Випускники можуть працювати на роботах, пов’язаних з транспортуванням газу (наприклад, на транзитних газопроводах, в розподільчих системах окремих регіонів або на будівництві підприємств). Крім того, випускники матимуть можливість працювати самозайнятим працівником. Після проходження навчання студенти можуть також обслуговувати, наприклад, плити, обігрівачі та котли. Після набуття досвіду та складання відповідних іспитів випускники можуть працювати техніком сервісного обслуговування. Випускники можуть продовжити навчання у ВУЗі з метою отримання диплому, особливо в технічних галузях з акцентом на будівництво, машинобудування, газ, опалення чи іншу технічну галузь.