МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Театральна Академія ім. Олександра Зельверовіча
Лодзь Отримати консультацію менеджера

Чому варто вступати в Театральну Академію імені Олександра Зельверовіча

Театральна Академія ім. Олександра Зельверовіча (Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza) у Варшаві була створена в 1946 році. Спочатку академія розташовувалася в Лодзі. В 1949 році Університет перенесли до столиці. Сьогодні це вищий державний навчальний заклад. У своїй сфері університет є найстарішим та найбільшим ВНЗ. Тут студенти отримують не лише теоретичні, а й практичні знання. 

Театральна Академія ім. Олександра Зельверовіча: рейтинги

Театральна Академія ім. Олександра Зельверовіча бере участь в програмі обміну студентами Erasmus. Університет є членом ELIA (Європейської Ліги Інститутів Мистецтва) та організовує ITSF, де беруть участь близько 15 вишів з усього світу.

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

Вартість навчання в академії починається від 10000 євро. Студенти можуть навчатися на таких факультетах: 

  • мистецтво лялькового театру;
  • режисер;
  • театрально-вокальний;
  • драматичний актор.

В університеті можна здобути такі ступені:

  • бакалавра;
  • магістра;
  • доктора наук.

Факультети в  Театральній Академії ім. Олександра Зельверовіча

Академія виховує майбутніх акторів на факультетах: драматична акторська майстерність, акторська майстерність та спів в загальному академічному профілі.

Протягом навчання студенти проходять інтенсивний курс акторської професії - від вступу до акторської майстерності до роботи над роллю в дипломному виконанні.

Програма навчання за спеціалізацією драматична акторська гра, акторська майстерність та спів включає предмети: вірш, проза, пісня, операторська робота, техніка мовлення, ритміка та танець.

Протягом курсу студенти проходять інтенсивний курс теоретичних знань, відвідують заняття з історії театру, історії драми, музики, музичного театру, історію мистецтва, кіно, історію літератури, філософії, культурну антропологія, антропологію сценічного мистецтва та заняття іноземною мовою.

В даний час школа є дуже відомим навчальним та культурним закладом, викладання залишається на високому рівні.