МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Світова тенденція до онлайн
Новини Отримати консультацію менеджера

Світова тенденція до онлайн

Сучасна цивілізація надзвичайно стрімко розвивається. Чи є ще сьогодні хтось, хто не знає що таке Інтернет, або ж хто не вводив пошуковий запит в Google? Вже безліч інтернет- ресурсів неодноразово ставали незамінними помічниками у пошуку правильних відповідей на те, що нас цікавить. Людина не може знати абсолютно все, навіть в тій галузі, до якої дотична кожен день. Однак цифровий світ тепер може надати швидку та повноцінну відповідь на те чи інше запитання.

Нині вимоги всесвіту і плоди людського прогресу дають нам запит до невпинного розвитку. Практика тепер показує, що людина досягає успіху, якщо вона цілеспрямована, незалежна, готова навчатися і проявляти себе в різних галузях. Для того, щоб бути цікавим іншим людям, стати корисним у багатьох ситуаціях, потрібно бути різносторонньою особистістю. Відтак  з’являється величезна кількість актуальної, цікавої, але щоразу складнішої інформації. Саме тому в багатьох із нас виникає закономірне бажання пізнавати якомога більше, набувати нових і нових умінь. Зокрема це опановувати інформаційні технології, ставати лідером соціальних змін.

Тенденцією в розвитку і поширенні інтернет-сервісів стало і бажання роботодавців підвищувати ефективність навчання своїх співробітників онлайн. Якщо на початку 2000-х років різні конференції, майстер-класи та семінари в подібних форматах були, скоріш, чимось неординарним, то зараз кожна компанія, яка себе позиціонує на відповідному рівні, вважає обов'язковим надавати своїм підлеглим можливості і шляхи розвитку. 

Світова тенденція до онлайн змогла чудово впоратись і в часі, коли світом запанувала пандемія. Людство за невеликий відрізок часу увійшло у віртуальний світ сповна з наукою, з роботою, і навіть зі спортом. Очевидно, що у багатьох ланках це вже незворотній процес; багатьом цей віртуальний світ тепер більш імпонує, оскільки дозволяє економити час та фінансові ресурси. 

Рухаючись в ногу з часом, “Білий Орел” на постійній основі вдосконалює викладання польської мови і в онлайн-форматі. Регулярні навчання та тренінги у цьому напрямку посилюють знання та вміння наших викладачів, щоб подача матеріалу своїм учням в онлайн була ще більш цікавою, різноманітною та динамічною. Курси польської мови онлайн в Білому Орлі набирають великих обертів та тепер можуть охоплювати не лише студентів Львова, але і цілої України загалом, що дає великі можливості для якісного вивчення польської мови людям з усіх куточків нашої країни, а також за її межами.

Однак треба завжди для себе обирати так звану золоту середину. Людина – істота соціальна, і жодним чином віртуальний світ, як здається на перший погляд, не замінить вербального спілкування, тої мовленнєвої комунікації, підсиленої та доповненої мімікою, жестами, певними інтонаціями, сміхом, рукостисканням… Емоційно ми прагнемо до живого спілкування, адже така наша сутність, і подібних речей ніколи не в стані замінити будь-які людські винаходи!

Отже, вибір є завжди: навчання офлайн чи онлайн  - це вже справа кожного. Найголовніше це досягнути бажаного результату у вивченні польської мови. “Білий Орел” – це те місце, де Ви можете обрати найзручнішу форму навчання саме для Вас: польська мова онлайн курси (https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/) чи курси польської Львів (https://polcentrum.com/kursy-polskoi/)