МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Святкове останнє заняття
Життя Центру Отримати консультацію менеджера

Успішність вивчення польської мови

Ми всі чудово знаємо, для того, щоб досягти високих результатів у вивченні польської мови, потрібно дотримуватись певних чітких дій та правил - це систематичність, наполегливість, старанність, вмотивованість та докладання зусиль! Але не забуваємо про емоційну складову у цьому процесі, а саме атмосферу та відчуття комфорту під час проведення занять.

Найголовнішим нашим завданням є - щоб кожен студент «Білого Орла» почував себе комфортно та спокійно на заняттях, адже лише в приємній атмосфері матеріал легше засвоюється, студент більш зосереджений на навчанні і його нічого не засмучує, не відволікає і не напрягає. Доброзичливість, привітність та щире відношення з добром та любов’ю є однією з основних задач наших Викладачів по відношенню до кожного студента! Ну і, звісно, їхніх професіоналізм! І ми дуже раді, згідно періодичних відгуків наших студентів, що саме така атмосфера панує на наших заняттях.

Чудовим бонусом при завершенні будь-якого з рівнів вивчення польської мови (https://polcentrum.com/kursy-polskoi/) є святкове останнє заняття, на якому наші студенти урочисто отримують свої сертифікати, розбирають різні моменти з тестування, робота над помилками та похвала при написанні тесту на високий бал, пригощаються різними смаколиками та фруктами, грають у різноманітні ігри, завжди спілкуючись полькою мовою, та набираються позитиву та натхнення на подальше продовження навчання на наступних рівнях. А також з радістю діляться фотознімками з цих занять.

Ми дуже раді, що ідея останніх святкових занять чудово прижилася в нашому Освітньому Центрі! Ласкаво запрошуємо усіх бажаючих вивчати польську мову разом з нами - це завжди цікаво, ефективно та комфортно!