МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Стипендія NAWA
Корисні статті Отримати консультацію менеджера

Стипендії NAWA

NAWA - Національне агентство академічних обмінів є державною інституцією, яка підпорядкована Міністерству освіти Польщі. Загалом ця установа має досить широкий перелік функцій в сфері освіти Польщі.

Однією з них є також підтримка іноземних студентів, які мають польське походження (звісно підтвердженням цього має бути наявність Карти Поляка, а для деяких програм також і додаткові підтверджуючі документи про польське походження студента, такі як свідоцтва про народження предків тощо). Така підтримка виражається перш за все у можливості (на конкурсних умовах)  отримати стипендію по одній з стипендіальних програм NAWA. Основними  програмами для студентів з України є:

  • Стипендіальна програма для Полонії імені ген. Владислава Андерса
  • Стипендіальна програма для Полонії імені Стефана Банаха

Також вартує відзначити, що для студентів, які мають бажання вчитися та розвиватися в напрямку польської філології, культури або є переможцями конкурсів, олімпіад з польської мови тощо, - є окрема Стипендіальна програма POLONISTA.

Більшість стипендіальних програм, що стипендіальні програми діють для певного кола країн із визначенням певної квоти місць для студентів з кожної такої країни. Сума стипендій дещо відрізняється, залежно від стипендіальної програми, але ця різниця не є дуже суттєвою. Як правило сума стипендій становить не менше 1250злотих/міс. Періоди подачі документів з року в рік можуть змінюватися тому радимо слідкувати за цією інформацією на офіційному сайті NAWA. Також вартує одразу звертати увагу на документи, які необхідні для участі в конкурсі на ту чи іншу стипендіальну програму.

Ці стипендії стосуються майбутніх студентів, котрі їдуть на навчання в Польщі після 11 класу.

Вам потрібна консультація стосовно вступу в Польшу на навчання, залишайте заявку на консультацію на цьому сайті або телефонуйте нам в офіс у робочі дні!