МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Студентський квиток в Польщі та його можливості
Новини Отримати консультацію менеджера

Студентський квиток в Польщі та його можливості

У Польщі ви можете скористатися цим квитком, щоб насолоджуватися комфортнішим життям та економити. Повна назва польського студентського квитка - Legitymacja studencka (його електронний аналог – ELC).

Це документ, який підтверджує той факт, що студент здобуває освіту в конкретному університеті, тобто це стосується усіх, кого цікавить освіта в Польщі після 11 класу (https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/). Його можна використовувати як посвідчення особи або як основу для отримання пільгового режиму та знижок. Студентський квиток дозволяє користуватися громадським транспортом за зниженою ціною. Це знижка 50% на всі квитки (одноразові та щомісячні). Знижка на студентські квитки на залізничний транспорт (включаючи міжміські) становить  до 51%, якщо студент не досягнув 26-річного віку.

Студенти в Польщі також можуть скористатися додатковими знижками та пільгами у різних культурних, мистецьких та спортивних закладах, але при цьому вартує обов’язково уточнювати чи в них діють пільги для студентів. Такими закладами можуть бути: театри, музеї, кінотеатри, клуби, спортзали,  аквапарки, інтернет-сервіси тощо

Студентський квиток видається на період протягом всього навчання. Але обов’язковим має бути його продовження університетом кожного семестру. Щоб зареєструватися можна звернутися до деканату факультету в своєму закладі вищої освіти або ж (цю можливість надає більшість закладів вищої освіти Польщі) зареєструватися через інтернет, отримавши ELC.

Студенти, які проходять навчання в Польщі після 11 класу також мають можливість отримати (за умови наявності чинної  Legitymacja studencka ) додаткові міжнародні картки. Однією з них є так зване міжнародне посвідчення студента ISIC (International Student ID), запроваджене ще в 1953р. UNESCO. Це студентський квиток, який діє у понад 120 країнах світу та носить характер як ідентифікатора особи, так і дисконтної картки. А ще, за бажанням може містити інформацію про страхування її власника. Основна мета картки – це підтримка товариських і допитливих студентів по всьому світу. Щодо детальнішої інформації – її можна отримати на офіційному ресурсі організації ISIC.