МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Спеціальність Туризм
Новини Отримати консультацію менеджера

Найприбутковішою галуззю у світі вважається енергетика. Другу позицію щодо валового доходу багатьох країн займає сфера туризму та розваг. Не дивно, що грамотно підготовлені фахівці у сфері гостинності затребувані не лише у Польщі, а й у будь-якій іншій країні світу. Ще за час навчання студенти вивчають кілька найбільш затребуваних мов, проходять практику всередині країни та за її межами. Мають кілька пропозицій щодо роботи на момент вступу на випускний курс.

Секрет популярності спеціальності «Туризм»

На відміну від багатьох інших спеціальностей, туристична галузь найцікавіша і найпривабливіша для молоді. Вона постійно перебуває у стадії розвитку та зміни. Монотонна робота з паперами у туризмі точно не загрожує. Залежно від специфіки факультету майбутні фахівці з туризму зможуть розраховувати на такі види робіт:

  • Керуючий готелем чи готельним комплексом.
  • Розвиток рекреаційного чи санаторного спрямування.
  • Відкриття власного туристичного бюро.
  • Робота на державній роботі у сфері туризму.
  • Керуючий рестораном.

Туризм – це престижний напрямок у світі. Як показують тенденції, люди завжди будуть віддавати перевагу відпочинку, розвагам та харчуванням у ресторані, оскільки це приносить масу задоволень. Фахівець здатний не лише налагодити роботу туристичної інфраструктури, а й переконається, щоб готель суворо відповідав усім міжнародним нормам безпеки. Інформація про Навчання в Польщі: https://polcentrum.com/navchannia/.

До якого університету в Польщі вступити абітурієнту

У країні досить велика кількість інститутів та університетів, які мають у себе факультет туризму та рекреації. Спеціальність охоплює досить широке коло питань. Багато студентів воліють вибрати більш вузький напрямок, який відповідає їхнім інтересам та цілям у житті. Найпопулярнішими та рекомендованими вищими навчальними закладами варто виділити:

  • Академія фінансів та бізнесу Вістула – три спеціальності у сфері туризму, навчання 1200 євро на рік.
  • Університет громадських наук імені Вінцента Поля – приватний ВНЗ готує фахівців із двох напрямків за 900 євро на рік.
  • Академія імені Моджевського у Кракові – одне з найкращих місць для вивчення спеціальності туризм, вартість 1250 євро на рік.
  • Громадська академія наук у Варшаві – готельний бізнес та управління, вартість 1400 євро на рік.

Студенти можуть обирати й інші інститути, академії та університети, які пропонують вужчі профілі у сфері туризму. Але найпопулярнішою і актуальною буде залишатися управлінська. Так як у світі гостра нестача фахівців здатних налагодити роботу окремо взятого готелю, санаторію чи ресторану. Інформація про Курси польської мови онлайн.

Тонкощі навчання у Польщі

На даний момент країна може запропонувати 79 ВНЗ, які мають спеціальність «Туризм». Сумарно розроблено 82 різноманітні програми з підготовки високопрофесійних фахівців. Залежно від насиченості програм та обраної більш вузької спеціальності термін навчання триває від 3 до 5 років. За цей час студент може розраховувати на отримання диплома європейського зразка, який визнається не лише у Євросоюзі, а й за межами Європи.

Спеціальність передбачає отримання знань у різних областях. Фактично, фахівець набуває настільки універсальних навичок, які можна застосовувати в десятках сферах життєдіяльності людини. Маркетинг, психологія, управління, планування, іноземні мови та безліч інших предметів. Вивчення адміністрування та комунікації дозволяє налагодити оптимальну роботу майбутніх підлеглих. Це ідеальна спеціальність для активних, комунікативних абітурієнтів, схильних до вивчення іноземних мов.