МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Спеціальність Логістика
Новини Отримати консультацію менеджера

Серед багатьох сучасних спеціальностей, логістика не виглядає на перший погляд перспективним напрямом. Насправді вона, як ніколи, грає одну з ключових ролей у розвитку сучасного бізнесу. Грамотно підготовлений фахівець може лише налагодити оптимальні шляхи збуту готової продукції. Він здатний мінімізувати накладні витрати на доставку сировини. Знайти вигідніші маршрути для транзитного руху великих партій товарів. Тож не дивно, що в університетах Польщі «Логістиці» виділяють окрему спеціальність.

Які знання отримують студенти

За час навчання студенти отримують багато корисних знань, які вони будуть застосовувати на практиці. Логістика не така проста, як може здатися на перший погляд. Але, маючи доступ до інформаційної мережі, вміючи користуватися спеціальними програмами, майбутні фахівці зможуть виконувати складні завдання щодо покращення роботи як невеликої компанії, так і величезної міжнародної корпорації. Основними профільними предметами у вивченні логістики будуть:

  • розвиток та планування транспортної системи країни;
  • використання вже існуючої транспортної інфраструктури;
  • оптимальна організація потоків руху товарів та сировини;
  • роботизація та автоматизація логістики на підприємстві;
  • обслуговування клієнтів в Інтернеті з урахуванням логістики.

У період навчання студенти освоюють і найсучасніші технології, які допомагають ефективніше будувати маршрути та налагоджувати найвигідніші логістичні маршрути. Системи GPS встановлені на транспорт мінімізують витрати пального та допомагають у реальному часі відстежувати кожен автомобіль за маршрутом. Швидко коригувати плани, якщо у дорозі відбуваються поломки або окремі дороги закриті на реконструкцію. Інформація про вступ в Польщу: https://polcentrum.com/navchannia/.

Університети у Польщі з навчанням за спеціальністю «Логістика»

Не всі вищі навчальні заклади мають можливість навчати студентів за затребуваною в Європі та світі спеціальністю. В основному це приватні ВНЗ, з грамотно побудованою програмою розрахованою на 5 років. За цей час фахівець отримує різноманітні знання, які йому гарантовано знадобляться у майбутній роботі. Найкращими університетами для вступу варто виділити:

  • Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві.
  • Морська академія (туристична логістика водного транспорту).
  • Університет економіки та інновацій у Любліні.

Вартість навчання коливається в широких межах та залежить від самого навчального закладу та кількості знань. Станом на 2023 рік, щоб отримати диплом у сфері логістики, необхідно орієнтуватися на суму від 800 до 1600 євро на рік. Але витрати повністю себе окуплять стабільною та високооплачуваною роботою в майбутньому.

Особливості вступу на логіста

Абітурієнту не потрібно проходити додаткові випробування або співбесіди. Процедура вступу стандартна для багатьох спеціальностей у Польщі. Польські випускники, абітурієнти з України та інших європейських країн мають однакові шанси на вступ. Якщо майбутній студент намагатиметься отримати сертифікат про знання польської мови на рівні С1, він автоматично може розраховувати на абсолютно безкоштовну освіту в одному з державних ВНЗ. Актуальна інформація про Польська мова онлайн курс.

Надходження на комерційній основі відрізняється лише необхідністю кожного семестру вносити чергову плату за навчання. Пакет документів абсолютно однаковий і для зручності подається в електронному форматі у вигляді копій з оригіналів. Якщо грамотно підійти до збору документів, своєчасного їх подання до потрібного університету, з вступом на потрібну спеціальність не виникне жодних труднощів.