МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Спеціальність ЛОГІСТ і де найкраще вчитись
Корисні статті Отримати консультацію менеджера

Спеціальність ЛОГІСТ і де найкраще навчатись

Друзі, привіт!

     Давайте сьогодні розглянемо таку спеціальність, як ЛОГІСТ!  Це спеціаліст, який на професійному рівні займається доставкою різних товарів, розміщенням їх на складах, розробкою найбільш економічно вигідних схем постачання продукції у потрібні терміни, аналізом ринку транспортних послуг, організацією зустрічей із партнерами, проведенням розрахунків, налагодженням контактів з виробниками та відділами продажу, підготовкою необхідної документації для розмитнення чи вивозу через митницю вантажів.

    Хороший Логіст завжди має в рукаві запасний шлях доставки товару, щоб при виникненні форс-мажорних обставин, товар все одно був доставлений в термін; а також постійно повинен бути в курсі змін в законодавстві, які стосуються його роботи.

     Логісту потрібно вміти: стратегічно мислити, бачити весь процес руху товарів або послуг повністю, вести переговори, користуватися певними комп’ютерними програмами. А також знати: різні види перевезень, основи документообігу, нюанси закупівельної та складської логістик, транспортне законодавство.

    Перевагами в роботі логіста однозначно є: високі шанси працевлаштування, можливість кар’єрного зростання, багато спілкування, постійне самовдосконалення, цікава і не нудна робота; а основною метою логістики - економія ресурсів компанії, тому професія Логіста оцінюється недешево і попит на неї постійно зростає.

    Хочемо познайомити Вас зі спеціалізованим закладом освіти - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu (Міжнародний Університет Логістики та Транспорту), а також привітати одного з наших вступників Данила – щасливого першокурсника, котрий власне і буде опановувати дану професію у цьому закладі освіти в Польщі. (Відгук мами Наталії Ви можете почути в нашому відеоблозі: https://polcentrum.com/pro-spivpratsiu-z-bilym-orlom/). Отже, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we WrocławiuМіжнародний Університет Логістики та Транспорту:

  • Кращий логістичний університет в Польщі згідно з рейтингом «Perspektywy-2021»
  • Єдиний ЗВО Центрально-Східної Європи акредитований CILT (UK)
  • Університет володар сертифікату якості ISO 9001:2015
  • Напрямки навчання:

- Логістика (ступінь бакалавра, інженера, магістра)

- Транспорт (ступінь бакалавра)

- Менеджмент (ступінь бакалавра)

  • Дуальне навчання (за напрямком логістика і транспорт): 3 дні навчаєтесь (понеділок, вівторок, середа) + 2 дні працюєте четвер і п’ятниця. Освіта+Досвід=Дуальне Навчання, яке оплачує фірма-партнер! (Після закінчення дуального навчання, окрім знань у Вас є мінімум дворічний досвід роботи, який Ви можете додати до свого резюме)
  • Міжнародна співпраця з Університетами з: Франції, Німеччини, Словаччини, Чехії, Болгарії, Аргентини, Марокко, Туреччини, Китаю, Філіппін, Іспанії, Перу, В’єтнаму, США і Великобританії
  • Тісна 18-річна співпраця з французькими партнерами. Два дипломи - польський та французький - для випускників Університету. Слід зазначити, що випускники з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр мають можливість продовжити навчання в м. Metz (Мец) у Франції
  • Польська та англійська мова викладання; стаціонарна та заочна форма навчання
  • Є єдиним недержавним і одним з небагатьох в Польщі, що пропонує навчання на рівні магістра по спеціальності «Логістика»

Оплата:

- польською мовою 6000 PLN/рік (злотих)

- англійською мовою 11000 PLN/рік (злотих)

     А також: Логістичний науковий гурток, студентське самоврядування, програма Erasmus+, кар’єрна підтримка, ярмарки вакансій, навчальні поїздки, заняття з працедавцями, можливість отримати стипендії, спортивні заняття (басейн, тренажерний зал, волейбол, баскетбол та інш; в 2016 році заснований клуб AZS, який на змаганнях представляє Університет).

      Білий Орел допоможе Вам поступити в Польщу після 11 класу на навчання у будь-який заклад вищої освіти і забезпечить Вам повний супровід від абітурієнта до щасливого студента!