МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Спекотна осінь - вебінари та івенти Білого Орла
Новини Отримати консультацію менеджера

Спекотна осінь в Білому Орлі

Початок осені в Культурно-Освітньому Центрі «Білий Орел» видався дууууууже насиченим на проведення івентів та вебінарів на тему: «Безкоштовна освіта в Польщі після 9 класу» та «Навчання в Університетах Польщі для українських абітурієнтів» (https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/).

Вебінари провели в онлайн, так як бажаючих потрапити на них було багато з різних міст України, а івенти «вживу» відбулись в таких містах Львівської області, як: Стрий, Золочів, Броди, Червоноград і родзиночкою був Львів.

Як правильно обрати навчальний заклад, чи потрібно здавати ЗНО, які головні помилки абітурієнтів та їхніх батьків, топові спеціальності та популярні університети серед абітурієнтів Білого Орла, чому варто навчатись в Польщі, система освіти в Польщі, що скільки коштує, безкоштовна освіта в університетах, державний чи приватний заклад освіти обирати, робота для студента – на усі ці та багато інших питань глядачі отримали ґрунтовні відповіді, а також ми відповіли на кожне додаткове питання, яке цікавило людей щодо навчання.

Записи вебінарів Ви можете переглянути на нашому Ютуб-Каналі за посиланнями: https://youtu.be/AwEhaL3Ifkk (9 клас) та https://youtu.be/u35MQVS0i8Y (11 клас) або одразу тут на сайті, перейшовши у розділ «Новини» - «Відеоблог»

Приємного перегляду!

Вступ у Польщу починається з індивідуальної консультації, яку ми люб’язно Вам надамо. Залишайте заявку на безкоштовну консультацію на цьому сайті або ж телефонуйте нам: +38 067 351 8002, +38 067 339 8292.