МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Привілеї студентського квитка та як його оформити
Новини Отримати консультацію менеджера

Польща – повноцінна європейська країна, яка з повагою ставиться до студентів, майбутніх фахівців у найрізноманітніших галузях економіки. Маючи на руках внутрішній студентський квиток, людина може розраховувати на низку додаткових переваг. Документ, який може бути як у пластиковому вигляді, так і в електронному, підтверджує, що зараз студент здобуває освіту в одному з вищих навчальних закладів.

Основні матеріальні переваги володіння студентським білетом

Так як він оформляється офіційно, у тому числі і в електронній базі даний, квиток можна використовувати всередині країни як ідентифікатор особи, практично заміна паспорта. Його може отримати абітурієнт, який успішно склав усі іспити та був зарахований на навчання, але не раніше, ніж закінчить 11 класів освіти у звичайній школі. Основними перевагами, якими можна користуватись у повному обсязі, варто виділити:

  • Проїзд у громадському транспорті зі знижкою 50% на будь-які квитки.
  • Знижена вартість залізничного транспорту до 51%.
  • Практично всі культурні та спортивні заклади.
  • Відвідування та участь у творчих уявленнях.
  • Кінотеатри, музеї, клуби також пропонують студентам додаткові знижки.

Перерахувати повний список практично неможливо, тому що він постійно розширюється і трохи видозмінюється. Але, одне можна сказати з упевненістю, наявність оригінального студентського квитка Legitymacja Studencka або його повноцінного електронного аналога ELC дозволить суттєво заощадити під час навчання, при цьому не відмовляючи собі у можливості долучитися до культурного та спортивного життя всередині Польщі. Інформація про Навчання в Польщі для українців: https://polcentrum.com/navchannia/.

Особливості отримання студентського квитка

Щоб отримати документ, необхідно звернутися до деканату свого університету, одразу після вступу, або через деякий час. Квиток реєструється не лише на фізичному носії, а й одночасно в електронному аналогу. Вони мають однакову силу. Основними особливостями варто виділити:

  • студентський квиток видається на весь період навчання у Польщі;
  • його необхідно продовжувати кожний семестр;
  • наявність міжнародного студентського не замінює внутрішній Legitymacja Studencka;

Як правило, сучасні студенти віддають перевагу електронному варіанту, але й пластиковий цілком використовується. Без студентського квитка важко уявити повноцінне життя у Польщі. Доводиться за все сплачувати повну вартість. Постійно стикатися з проблемами перебування у деяких закладах та на території студентського містечка. Інформація про Онлайн курси польської мови.