МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Проїзний у Польщі студентським квитком - як купити, вартість у різних місцях
Новини Отримати консультацію менеджера

Офіційний статус студента на очній формі навчання відкриває безліч додаткових переваг на всі п'ять років, доки не отримано диплома. Але, щоб скористатися цими перевагами, студенту доведеться самостійно докласти деяких зусиль. Головною статтею витрат, після оплати навчання та харчування, студент має численні переїзди по місту та по всій країні. Інформація про Курси польської мови онлайн.

Купівля проїзного

Є гарна новина, у деяких університетах видають сучасний студентський білет. Завдяки вбудованому електронному чіпу та доступу до індивідуального електронного кабінету, студент має можливість самостійно поповнювати внутрішній рахунок та розраховуватися за проїзд студентським квитком практично у будь-якому комунальному транспорті. Якщо така функція не передбачена, тоді необхідно самостійно оформити альтернативну проїзну картку:

  • оформити картку можна на сайті або у пункті обслуговування пасажирів;
  • уважно заповнювати усі дані на сайті онлайн;
  • додати актуальну фотографію з мінімальною обробкою;
  • отримати картку абсолютно безкоштовно з паспортом у пункті обслуговування пасажирів;
  • спочатку поповнити, а потім активувати картку для експлуатації.

Важливо: наявність картки без студентського квитка не дає права на неї вільно користуватися в транспорті. Варто виробити корисну звичку, завжди тримати при собі студентський квиток. Останнім часом польські студенти мають можливість оформити не лише фізичну картку, а й електронний аналог квитка у смартфоні. Ці два документи розглядаються органами правопорядку як рівноцінні. Інформація про вступ в Польщу: https://polcentrum.com/navchannia/.

Особливості застосування на практиці

Якщо є фінансова можливість, то краще поповнити карту на максимально можливий термін. У цьому випадку вартість одного проїзду буде максимально вигідною для студента з матеріального погляду. На спеціальному екрані відображатиметься актуальна інформація у вигляді одного з трьох кольорів:

  • Зелений – карта має позитивний баланс та активна.
  • Жовтий – рекомендуємо поповнити рахунок проїзної карти.
  • Червоний – користуватися цим проїзним не можна.

Нагадуємо, проїзний без студентського квитка недійсний. Штраф, залежно від транспорту, може коливатися від 130 до 250 злотих. Істотна сума для студента, який навчається на очній формі. Проїзна карта відкриває доступ до міського колісного та рейкового транспорту. У тому числі для заміських електричок. Середня економія студента складатиме 50% на поїздки тривалістю до 75 хвилин.