МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Пробні заняття - перші враження!
Життя Центру Отримати консультацію менеджера

Перше враження

Пробні заняття в Білому Орлі є, - вони безкоштовні, абсолютно для всіх бажаючих, незалежно від рівня знань і віку, для чого вони потрібні і яка з них користь?!

Ви обираєте мовну школу для себе чи для своєї дитини і не знаєте, яку саме вибрати серед усіх пропозицій, які потрапляють до Вас або з інтернету, або від знайомих, або з реклами чи флаєрів. Хочете зробити правильний вибір, але не знаєте як.

Першим і важливим кроком є привітна телефонна розмова з менеджером з польської мови, котра одразу введе Вас в курс справи щодо усіх можливих графіків, цін, умов навчання, вислухає усі Ваші побажання та запросить відвідати перше пробне заняття, яке, до речі, абсолютно ні до чого Вас не зобов’язує. Ви матимете змогу ближче познайомитись з нашим Освітнім Центром, викладачами з профільною філологічною освітою та просто відчути загальну атмосферу та відношення. Це буде  заняття у групі відповідно до Вашого рівня знань (або початковий рівень) та віку. І тільки після цього Ви приймаєте рішення про вивчення польської мови.

Найбільш масовий попит на такі пробні заняття звісно відбувається в період початку навчального року, тобто друга половина серпня – вересень, і саме в цей період Білий Орел провів низку безкоштовних пробних занять для усіх бажаючих! І найприємнішим фактом є те, що тепер ці діти та дорослі залюбки вивчають польську мову в нашому Центрі!

Перш за все ми дбаємо за комфорт та результативність наших студентів, нам важливо, щоб, навчаючись у нас, Ви відчували себе, як вдома, такою собі невеличкою сім’єю, тому Ви в будь-який час, день, місяць, пору року маєте змогу звернутись до нас, залишивши заявку на цьому сайті, або просто зателефонувавши нам в робочий час. Також, ми щиро дякуємо за усі Ваші відгуки у наших соцмережах.

І, власне, підбірка деяких кадрів з таких пробних занять! До нових зустрічей!!!