МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій
Варшава Отримати консультацію менеджера

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych) у Варшаві - приватний ВНЗ, створений в 1993 році на основі урядового договору між Польщею та Японією про академічну співпрацю. Також університет має філію в Гданську. Університет лідирує у рейтингах національних досліджень серед технічних приватних ВНЗ.

Студенти можуть навчатися на денній і заочній формі навчання. Специфіка навчання залежить від вибору напряму спеціалізації. 

Викладачі PJAIT роблять акцент на практиці. В результаті створюються мобільні додатки, системи для управління, анімація, ігри.

Читайте також:

Вартість і напрями навчання у PJAIT

Університет проводить навчання у наступних галузях: 

  • інформатика;
  • графіка; 
  • управління інформацією;
  • соціальна інформатика; 
  • дизайн інтер’єру;
  • культурологія. 

Приблизна вартість навчання за рік у Польсько-Японській Академії Комп’ютерних Технологій становить від 2000 до 3000 євро.

Протягом навчального року проводяться семінари з викладачами університетів Японії, США, Німеччини та інших країн, а також з представниками мистецтвознавства та ІТ-студій. Навчання в PJATK - це можливість вчитися у кращих фахівців.

Студенти кожного факультету працюють над найновішими ІТ-програмами, доступними безкоштовно за ліцензіями. У розпорядженні студентів мультимедійні студії, студії звукозапису, студії виробництва звуку, фотолабораторії та студії живопису. 

Академія співпрацює з понад тридцятьма технічними та мистецькими університетами Європи та Японії. Студенти можуть скористатися програмою Erasmus або обмінятися програмами з університетами Японії. 

Університет співпрацює з найбільшими польськими та іноземними компаніями в галузі ІТ, технологій, телекомунікацій, фінансової та медіа-індустрії. Роботодавці вже встановлюють контакт зі студентами другого курсу. Дані опитувань показують, що випускники, які мають диплом PJAIT з інформатики, мають найвищі доходи.