МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Поліцеальна школа
Новини Отримати консультацію менеджера

Поліцеальна школа

Поліцеальна школа («Szkoła policealna») - це навчальний заклад, що надає можливість отримання профільної професійної освіти. Це приблизний аналог наших технікумів та коледжів, тобто щось проміжне між середньою та вищою освітами.

Вступити у Szkoła policealna можуть люди, які закінчили середню освіту та досягли повноліття, тобто це стосується не лише тих, хто планує поступання в Польщу після 11 класу, а й людей, котрі досягли віку старшго за 18 років.

Навчання у цих школах проводиться з акцентом на практичну сторону питання, без зайвої теорії і відволікання на предмети, не пов’язані з майбутньою професією безпосередньо. Практично у всіх великих містах Польщі є поліцеальні школи.

Професії, одержувані у цих школах, визначаються державними органами, відповідно до потреб ринку праці. Це є додатковим плюсом, так як в результаті буде отримана дійсно затребувана професія. Ознайомлюємо Вас з широким вибором спеціальностей в поліцеальних школах: зубний технік, технік електрорадіолог, технік ортопед, оптик, ветеринар, фармацевт, масажист, технік косметології, SPA, технік-інформатик, технік телеінформатики, бухгалтерський облік, адміністрація (офіс-менеджер), декоратор інтер’єру, дитячий опікун, медичний опікун, асистент стоматолога, дієтолог, реабілітолог, фітнес-інструктор, флорист, стиліст, візажист, майстер манікюру, асистент вчителя у початковій школі.

Залежно від часу відвідування школи поділяються на: денні, вечірні та школи вихідного дня. Навчання проходить від 1-го до 2,5 років, залежно від обраної спеціальності, після закінчення навчання ви отримуєте диплом (Поліцеальні школи не дають диплом про вищу освіту). Відвідувати заняття потрібно обов’язково, інакше вам доведеться сплатити штраф.

Навчання може бути як безкоштовним, так і платним – все залежить від регіону, де ви будете навчатись та від умов, які пропонує школа. Десь існує вступний збір за навчання, гарантійні внески чи страхівка. Зазвичай вступних іспитів немає. Вам потрібно володіти польською мовою на базовому рівні, адже навчання буде проходити польською.

Серед переваг навчання у поліцеальних школах є: відсутність вікових обмежень (18+), отримання конкретних знань та вмінь затребуваної професії, можливість легального перебування в країні, отримання національної візи, отримання європейського диплому, вдосконалення знань з польської мови.

Серед недоліків можна виділити: відсутність поділу на групи за досвідом та рівнем підготовки, та більш тривалий термін навчання, ніж на професійних курсах – проте ви отримуєте більше знань та навичок.

Поліцеальна школа – дуже зручний спосіб отримання якісної освіти та легітимації в Польщі.

Якщо ж Вас цікавить навчання в Польші після 11 класу (https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/), переходьте за даним посиланням або ж залишайте заявку на сайті, менеджер проконсультує Вас.