МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Перукар
Отримати консультацію менеджера

Хочеш стати справжнім професіоналом? Мрієте втілювати сміливі ідеї і робити наймодніші зачіски своїми руками? Ласкаво просимо на навчання за спеціальністю “Перукар”.

Професійний перукар буде затребуваний, поки у людей є волосся. Освоївши цю спеціалізацію, можна знайти цікаву та добре оплачувану роботу – у звичайній перукарні чи салоні краси.

У технікумі ви навчитеся перукарського мистецтва, освоєте спеціальність «з нуля». Пройшовши навчання для перукарів, ви будете знати все про зачіски, укладання, фарбування та завивки.

Під час навчання ви навчитеся правильно спілкуватися з клієнтами, навчитеся правильно стригти та укладати волосся. Після закінчення навчання ви зможете знайти доступ до одного з клієнтів. 

Отримавши диплом, що підтверджує наявність у вас спеціальності перукаря, вам не доведеться витрачати час і сили на пошуки відповідного місця для майбутньої роботи. Після закінчення навчання ми гарантуємо, що робота в кращих салонах буде забезпечена. 

Чого можна навчитися, вивчаючи перукарське мистецтво?

Студенти під час навчання вивчають:

  1. Що таке людське волосся, які його характеристики та властивості?
  2. Які засоби використовуються для зачісок?
  3. Які існують технології сучасних зачісок?
  4. Як правильно фарбувати волосся без шкоди, які кольори краще поєднуються, які кольори підбирають для волосся певної структури?

Крім того, ви отримаєте нові знання про вимоги сучасного клієнта та про те, як розвивається мода.

Навчання на перукаря в Польщі – це поєднання теорії і практики, особлива увага приділяється практичній частині.

Учні вивчають принципи створення зачісок для чоловіків і жінок, створення зачісок для різних заходів - весіль, вечірок та багато іншого. Учні також навчаться звертати увагу на сучасну стилістику, моделювати зачіски в залежності від типу кольору та властивостей шкіри.