МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Академія Козмінського
Варшава Отримати консультацію менеджера

Переваги навчання в Польщі: Академія Козмінського

Академія Козьмінського (Akademia Leona Koźmińskiego) у Варшаві - це приватний університет, який має статус найкращої бізнес-школи Європи. Академію було засновано в 1993 році.

Академія Козмінського: рейтинги та особливості навчання

Академія Козмінського - найкращий економічний університет Польщі. В навчальному закладі студенти мають можливість здобувати вищу освіту в галузі економічних і гуманітарних наук. ВНЗ отримав хорошу репутацією відразу після заснування і до сьогодні користується популярністю серед іноземних студентів. Рівень викладання підтверджується багатьма міжнародними акредитаціями: AACSB, EQUIS, а також AMBA. З 2009 року академію Козмінського регулярно можна знайти у списках Financial Times. Крім того, університет є членом CEEMAN, EABIS, UNESCO-CEPES-European. Таким чином, диплом академії Козмінського має світове визнання. Університет є одним з кращих в Східній та Центральній Європі з підготовки спеціалістів з бізнес-освіти.

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

Викладачі університету Козмінського - це успішні та відомі бізнесмени, вчені. Студенти вишу мають можливість отримати пропозицію щодо роботи, практики, стажування. Після навчання в академії студенти без проблем влаштовуються на роботу у відомі всьому світові бізнес-, консалтингові та управлінські компанії.

Академія Козмінського пропонує програму подвійних дипломів з вишами Барселони, Франції і Великобританії. Випускники академії по закінченню програми отримують подвійні дипломи - польський і британський.

Університет Козьмінського - єдиний приватний вищий навчальний заклад, який отримав право надавати наукові ступені. На аспірантурі студенти навчаються на менеджменті, економіці і соціології.

Спеціальності та вартість навчання в академії Козмінського

Університет має інтернаціональне середовище, яке допомагає отримувати нові знання про традиції та культуру різних країн світу.

Навчання у ВНЗ відбувається за такими спеціальностями: 

  • менеджмент;
  • управління підприємством;
  • соціологія бізнесу та ЗМІ;
  • психологія в управлінні;
  • логістика;
  • фінанси і облік;
  • економіка;
  • адміністрування;
  • трудове право.

Ціни на навчання в академії на денній формі навчання становлять від 2000 євро до 6000 євро за семестр. 

В університеті діє Студентська рада, яка проводить для студентів різноманітні наукові та розважальні заходи. Академія має власний спорткомплекс, де студенти можуть подбати про свою фізичну підготовку або регулярно брати участь у змаганнях. Крім того, є басейн і сауна.

В академії є 7 комп’ютерних лабораторій, до яких студенти мають вільний доступ.

Академія Л. Козмінського пропонує чудові умови навчання у сучасно обладнаних аудиторіях, дружню атмосферу, стабільну вартість оплати за навчання, а також широкі можливості для отримання стипендії.