МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Педагогічний Університет ім. Комісії Національної Освіти
Краків Отримати консультацію менеджера

Педагогічний Університет ім. Комісії Національної Освіти

Педагогічний університет ім. Комісії Національної Освіти у Кракові є найстарішим державним педагогічним університетом Польщі, заснований в 1946 році.

Навчальні програми в Педагогічному університеті ім Національної комісії з освіти в Кракові - це програма бакалавра або магістра. Студенти можуть навчатися на денній або заочній формі. Специфіка навчання залежить від вибору напряму спеціалізації. 

Педагогічний університет ім Національної комісії з питань освіти у Кракові - це університет, який заслуговує на відзнаку в категорії найпрестижнішої та найсучаснішої педагогічної школи в Польщі.

Динамічний розвиток університету забезпечується кваліфікованими кадрами, різноманітною дидактичною пропозицією та дуже хорошими умовами для навчання.

Гарантією високого рівня освіти в Педагогічному університеті ім. Комісії Національної Освіти у Кракові є Сертифікати якості освіти, що присуджуються Державним комітетом з акредитації.

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

Чому варто навчатися в Педагогічному університеті ім. Комісії Національної Освіти у Кракові?

Пропозиція університету включає освіту в галузі гуманітарних, соціальних наук, педагогіки, природничих наук, техніки та мистецтв. В даний час університет навчає понад 18 000 студентів у 46 галузях навчання на майже 200 спеціалізаціях. Освітня пропозиція відповідає сучасним потребам ринку праці, а також очікуванням молоді, і включає навчання першого та другого циклів, докторантуру та аспірантуру та курси.

Студенти можуть отримати освіту на семи факультетах:

  • гуманітарні науки,
  • філологічний,
  • педагогічний,
  • політологія,
  • географічні та біологічні,
  • математичний, фізичний та технічний,
  • мистецтво.

Вартість навчання починається від 1000 євро.

Сучасна освіта студентів в університеті базується на міжнародній співпраці з дослідницькими центрами з усієї Європи (включаючи Україну, Португалію, Швецію, Болгарію, Францію). У рамках програми Еразмус Педагогічний університет співпрацює зі 160 університетами-партнерами. Завдяки іноземним стипендіям та міжнародному обміну студенти можуть отримати новий досвід та вдосконалити свої мовні навички.