МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Опольська політехніка
Новини Отримати консультацію менеджера

Популярний та відомий державний інститут, заснований у 1966 році. За весь час свого існування навчальний заклад не тільки регулярно оновлював матеріальну базу, а й розширював список спеціальностей. Політехнічний університет успішно випускає не лише фахівців з технічних напрямків, а й у сфері економіки, управління та фізичного виховання.

Особливості навчання у політехніці

Серед основних 25 напрямів студенти здобувають повноцінну вищу освіту з європейським рівнем підходу. Але щоб вступити, абітурієнт має не лише надати стандартний пакет документів, а й володіти однією з мов: польською чи англійською. Маючи сертифікат знання польської мови на рівні С1, майбутній студент може претендувати на безкоштовну освіту. До інших особливостей варто додати:

  • українські абітурієнти мають рівні права із польськими випускниками;
  • особливо популярні напрями у сфері туризму та інформатики;
  • кваліфікований викладацький склад;
  • регулярна участь студентів у міжнародних проектах;
  • можливість проходження практики на підприємстві, що діє.

Загалом політехніка сама зацікавлена у тому, щоб студент проходив практику на підприємствах Польщі. Як показує практика, значна кількість випускників поповнює лави у польських компаніях, тим самим омолоджуючи робочий колектив. Вартість навчання варіюється від типу спеціальності та мови викладання. Для орієнтування можна відштовхуватися від ціни 860 євро на рік. Інформація про Навчання в Польщі після 9 класу: https://polcentrum.com/navchannia/.

Студентське життя Опольської політехніки

Чим комфортніші умови проживання та дозвілля студентів, тим краще у них позначки у заліковій книжці. Такого висновку дійшли багато вищих навчальних закладів, польські ВНЗ у цьому плані не виняток. Матеріальна база, що постійно оновлюється, подарувала сучасні аудиторії з необхідним обладнанням, симуляторами та робототехнікою. Крім цього, майбутні студенти можуть розраховувати і на інші переваги, обираючи як навчання Опольський ВУЗ:

  • Достатня кількість сучасних гуртожитків для всіх студентів.
  • Доступна вартість проживання та базового харчування.
  • Безліч спортивних секцій для індивідуального відвідування.
  • Багата електронна та класична бібліотека.
  • Можливості для додаткового, офіційного заробітку.

Денна форма навчання в університеті дає багато додаткових переваг для власника польського студентського квитка. Політехнічний ВНЗ – це чудовий початок для здобуття однієї з найбільш затребуваних спеціальностей у сучасному світі. Інформація про Курси польської мови онлайн.