МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Нижньосилезька вища школа
Новини Отримати консультацію менеджера

Недержавний ВНЗ у місті було закладено ще в минулому столітті, у 1997 році. За весь час свого існування освітній заклад стрімко розвивався і досяг статусу найбільшого у місті. Першим впроваджує сучасні форми навчання та випускало висококласних фахівців у своїй галузі. Не дивно, що випускники Нижньосілезької вищої школи цінуються не лише на ринку праці в Польщі, а й у всьому Європейському Союзі.

Орієнтація ВНЗ в освіті

Навчальний заклад єдиний серед недержавних університетів має право присуджувати ступінь кандидата наук за спеціальністю «Педагогіка». На трьох чинних факультетах одночасно навчаються понад 9000 тисяч студентів з Польщі, України та інших країн Європи:

  • Потрібний науковий технічний факультет.
  • Особливо популярним є факультет педагогіки.
  • Загальноосвітній факультет журналістики та суспільних наук.

Студенти, у процесі здобуття освіти, мають можливість проходити практику не лише у Польщі, а й у багатьох інших країнах за програмою обміну. Як член суспільства багатьох міжнародних організацій, вища школа надає всі можливості для розвитку своїм студентам. Не лише базові знання гарантовані польським законодавством. Інформація про вступ в Польщу: https://polcentrum.com/navchannia/.

На що можуть розраховувати студенти

Вибираючи як університет Нижньосилезьку вищу школу, абітурієнти жодного разу не пошкодують про зроблений вибір. Сучасний ВНЗ має все необхідне як отримання знань, а й у закріплення їх у практиці. Власна матеріальна база сприяє цьому якнайкраще. Кожен студент, залежно від обраної спеціальності, має можливість відвідувати:

  • власну телевізійну студію із сучасним обладнанням;
  • фотолабораторія, студія звукозапису та подальшої обробки;
  • численні комп'ютерні класи із сучасними програмами;
  • студенти можуть безкоштовно підключитися до університетської мережі Wi-Fi;
  • спортзали та численні спортивні секції для всіх бажаючих.

Серед стандартних, але затребуваних спеціальностей є й інноваційні напрямки, які популяризуватимуться найближчим часом. Студенти мають можливість заздалегідь здобути освіту, яка буде актуальною саме до випуску через п'ять років навчання. Засоби масової інформації завжди будуть актуальними у сучасному цифровому світі технологій. Інформація про Курси польської мови онлайн.