МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Наталка Курінна про навчання в "БІЛОМУ ОРЛІ"
Новини Отримати консультацію менеджера

Добрий день, дорогі Друзі!

       Мене звати Наталка Курінна і я хочу поділитись своїми враженнями від проходження курсу з вивчення польської мови в Культурно-Освітньому Центрі «Білий Орел»:

       «Я знаходжусь в Навчально-Освітньому Центрі «Білий Орел» Польського Товариства, надзвичайно схвильована. Дуже багато знань пізнала цікавих для себе і для майбутньої праці своєї. При навчанні я здобула ґрунтовні знання з граматики польської мови, чого мені завжди бракувало, спілкування, ми маємо більшою чи меншою мірою розмовну мову. А граматика доволі виявилась складною, як на мене, але постаралась опанувати. Також я отримала колосальне знайомство із польською літературою, і з польською поезією, письменниками, поетами, з їхніми долями, о це було надзвичайно цікавим, романтичним таким моментом. Цікаві факти я вивчила, які десь знались, десь не знались з польської історії. Я завжди мала якесь таке замилування польською історією не лише тому, що це наші сусіди, а тому що вони в центрі Європи представляють собою якийсь такий духовний світ, і світ не лише духовності, а й архітектури, історії, духу людського.

       Пізнала стосовно своєї професії. Ознайомилась з історіями і біографіями різних композиторів, починаючи від композитора Міхала Огінського, якого я ще виконувала в дитинстві, композитора Станіслава Монюшка, їхні опери, їхні музику, танці, співи – надзвичайно гарні, оптимістичні з цікавими барвистими такими костюмами. Пізніше познайомилася, оглянула польські фільми як історичні, скажімо як «Ogniem i Mieczem» («Вогнем і мечем»). А ще надзвичайно вразив мене фільм: «Quo Vadis». Познайомилась і з сучасними фільмами, і з сучасною історією, і з сучасними стосунками між людьми, між сім’ями, між дітьми і батьками, з тим побутом, який нас сьогодні оточує от власне в польському аспекті пізнала.

       Так само вивчала традиції дохристиянські і пізніше прийшла до християнських, пізнала.

     Проходячи весь цей курс польської мови (https://polcentrum.com/kursy-polskoi/), - він проводився з такою підготовкою по тестуваннях, по слуханню тестувань. Він проводився із метою якогось такого росту мого духовного і мені надзвичайно це було приємно. Мені здалося, що я навіть трошечки іншою стала, я трошки виросла в духовному розумінні от як людина, порівняно з тим таким сьогоднішнім не зовсім простим нашим днем, історичною ситуацією.

      Я надзвичайно вдячна найперше, тій вчительці, яка мене вчила – це Стася, Станіслава! Яка дуже ретельно, дуже акуратно підбирала власне такі тексти, такі теми, які для мене були цікаві, щоб власне зацікавити мене в цьому курсі!

      Я дуже вдячна тим дівчаткам, які тут працюють, директору цього Товариства, цього Центру, які надзвичайно гарно завжди мене приймали. Завжди все було дуже тактовно, дуже гарно, приємно, мило. Я дуже-дуже вдячна всім, так що вважаю, що в такий Центр, в жодний інший – якщо би комусь радила, то звертатись саме до цього Навчально-Освітнього Центру «Білий Орел». Дякую! Dziękuję bardzo wszystkim!»