МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Музичний Університет ім. Фридерика Шопена
Варшава Отримати консультацію менеджера

Особливості навчання в Університеті Музики ім.Фредерика Шопена Польща

Музичний Університет ім. Фридерика Шопена (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) у Варшаві починає свою історію з 1810 року як музична школа. У 1831 році університет закрила царська влада. Тільки в 1861 році школа відновила свою діяльність, але вже як інститут музики, а у 1918 році отримала назву Державної консерваторії. В 1979 році консерваторії присвоїли назву в честь її відомого учня - Фредерика Шопена (1826-1829 рр. навчання). Аж у 2008 році академію перейменували на університет імені Фредерика Шопена. Це найстаріший державний музичний вищий навчальний заклад Польщі. До видатних викладачів університету можна віднести Рудольфа Штробля, Станіслава Монюшка, К.Шимановського.

Більше про навчання в Польщі: Навчання в Польщіhttps://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Основні напрями навчання в музичному університеті Фредерика Шопена

При вступі до університету не потрібно диплому про середню музичну освіту. В Університеті музики ім. Фредерика Шопена можна здобувати музичну освіту за такими спеціальностями: вокал, духовна музика, звуко-режисура, архаїчна музика, гітара, фортепіано, клавесин та ударні, диригування, танець. Вартість навчання починається від 10000 євро.

Університет музики дає можливість здобуття освітніх ступенів бакалавра, магістра та доктора наук. Крім того, діє аспірантська програма. Є можливість підвищення кваліфікації і післядипломної освіти.

Студенти університету активно займаються артистичною діяльністю, беруть участь у міжнародних змаганнях. Можна займатися за індивідуальними програмами. 

Музичний Університет співпрацює з музичними вишами всього свыту. Уныверситет входить в Асоціацію Консерваторій Європи. Є членом в Європейській Лізі художніх інститутів.